Güneş kremi üstüne fondöten sürülür mü?

Arkadaşlar yüzüm için lazer epilasyona gidiyorum güneş kremi kullanmam şart ama yüzümde sivilceler var fondotrnde kullanmam gerekiyor güneş kremi üstüne fondöten sürülür mü kullanınız var mı ya da kullanan duyanınız?

0|0
71

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet gayet normal gunluk rutinim. Her sey normale donunce de yap bunu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiiki surebilirsin. Zaten gunes koruyucuyu herzaman yaz kis kullanmamiz gerekiyor. Yanliz gunes kremini yuzune tampon hareketlerle surmen gerekiyor. Yoksa fondoten putur putur olur.

0|0
    0|0
    • Bir tane beauty blender edin. Temiz kullan ama asla fondoten birakma uzerinde. Hassas durumun gecene kadar yardimci olacaktir

• Bide fondöten zararlı ya bu şekilde zararda vermez bence cilde sizcede öyle değil mi

• Yani bir nevi.

• Evet sürülür

0|0
    0|0
    • Bide fondöten zararlı ya bu şekilde zararda vermez bence cilde sizcede öyle değil mi

• sürülür

0|0
    0|0

• Aynen fondotenin zararınıda azaltmış oluyor

• Tabiki surulur ben hep oyle kullaniyorum...

0|0
    0|0

• Azaltmaz cunku ikiside karisir o sirada krem altda kalmaz biraz kremin emilmesini beklemelisin ama mutlaka yuzunu yikamalisin yatmadan once...

• Vıcık vıcık olur.

0|0
    0|0
  • Sakıncası yok kullanabilirisn cildinde alerji yaparsa da bırakırsin hiç biseycik olmaz

0|1
    0|0

• Tamam canım:)

• 😘☺

Yükleniyor...