Ayva tuylerden nasil kurtulurum?

Ben kumral bir kizim ama vucudum cok tuylu sinir oluyorum bacaklarimda okadar yok ama zamaninda koltuk altima jilet vurdum cogaldi o sorun degil azalttim ala ala neyse bude gobegimde ince ayva tuyler vardi onlara tuy sarartici surdum oda besledi kollarimada bir kac kez agdayla aldim sonra tuy sarartici surdum flan kisacasi bu ayva tuylerden tamamen kurtulmanin kolay yolu yok mu lazer iyneli epilasyon vs disinda kolay bir yol

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• bitkisel krem ler le yok edebılırsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sir ağda da azaltıyor. Ama bu kişiden kişiye de değişiyor. Kollarımı bende sir ağda ile aldırtıyorum. 2 ay oldu daha çıkmadılar :) :) Ki bu 3. alışım. İlk neyle aldığının önemi var jilet sürülen yerler daha geç azalıyorlar. Çünkü kökleri kalınlaşmış oluyor. Ama ilk sir ağda ile başlarsan daha kısa sürede tüylerde azalma oluyor. Tavsiye ederim. Daha temiz.

1|0
    0|0
    • Kendinmi yapiyosu yoksa kuaforemi gidiyosn

• EİG için teşekkür ederim 😊 😊 😊

• Onemli degil canm yardimin icin saol :)

Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence dokunma

1|0
    0|0
  • git epilasyonaa

1|0
    0|0
  • koli bandıyla...

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama kurtulsan iyi edersen ben bir erkek olarak hoş bakmıyorum çünkü pürüzsüz tenler hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Kumral ve iğrenç bir kız hatta kızların yüz karası

0|0
    0|0
  • bence olur yakışır 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kurtulamazsın daha çok çıkar

0|0
    0|0
  • lazer

0|0
    0|0
  • Malesef, yok.. Yalnız gobeginde olanlar hormonlarla alakalı, doktora gitmelisin bendede var tedavi goruyorum..

1|0
    0|0
    • Ya bnimki biraz genetik ama nasil tedavi oluyosun

• Ise yariyomu

• Biraz evet

Yükleniyor...