Bir kıza ne zaman kilolu dersiniz?

bir kıza ne zaman kilolu dersiniz?

0|0
724

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de balıketliyle kilolu arasındaki fark anlaşılmıyor. Sebebi ise şişman kızlarında kendisini balıketli olarak tanımlaması. Biri bana balıketliyim derse tamam bu tombuldur kesin diyorum :)

1|0
    0|0
    • Bu resimlerde hangisi kilolu ve hangisi balıketli

• Dove da bulunanlar balıketli, alt sırada arkadı dönük ilk bayan kilolu. Herhalde aralarında en kilolu odur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Sinir etmek için her zaman 😂

3|0
    0|0
  • Ten midesi insanı samanlığa çeker, gönül midesi reyhana çeker. Ot ve arpa yiyen kurban olur, Allah nuru ile nurlanan Kuran olur. Senin yarın pislik, yarın da misktir. Kuran’la miskini artır.

1|0
    0|0
    • Ne alaka karsim?

• Canın sağolsun

• Şöhret afettir; şöhret peşinde koşmak iyi tanınmak için uğraşmak insanlığa yakışmaz. Eğer sen hakikati aşk incisini arıyorsan görünüşten kurtulman denize dalman derinliklere inmen gerek! Yoksa şöhret gösteriş deniz kıyısına düşen köpüktür!

• Dalga gecmek icin dedigim oluyor😄ama is ciddiye gelince belli ediyo zaten kendini gorunce falan anlasiliyo. kilo mu aldin yoksa kanka😄😜

0|0
    0|0
  • boyla kilo arası 20 sayıdan fazla olursa

0|0
    0|0
  • dove tribünlere oynamış

0|0
    0|0
  • Bu açık resimleri görmek zorunda mıyız da bunu atıyorsun. Kilolu demem hiç bir zaman.

0|0
    0|0
    • Ne varki bunlarda? Rahatsız olduysan kapatırsın soruyu

• Kiloluysa kilolu dersin yalan söyleyip başka biri tarafından kırılacağına dostundan kırılsın gerekirse konuşmasın ama zayıflasın

0|0
    0|0
  • 2 den sonrası kilolu 2 de dahil sdjdskl

0|0
    0|0
  • evlenince

0|0
    0|0
  • Benim flört ettiğim tek bayan oldu o da kilolu biriydi ve yaşadığım psikolojiyi Allah kimseye yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Dünya güzeli ben aldım terbiyem'den dolayı toplu bile olsa bir hanımefendiye kullanmam o kelimeyi :)

0|0
    0|0
  • hic bir zaman :D

0|0
    0|0
  • kızı gördükten sonra

0|0
    0|0
  • Balik eti asinca

0|0
    0|0
  • bir kadına kilolu denilirmi ya

0|0
    0|0
  • Kilolulardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • 2 den sonrası

0|0
    0|0
  • mesela sen kesinlikle değilsin tam idealsin zaten kilolular belli eder hemen kendisini.

0|0
    0|0
  • Ben kilolu baliketli severim zaten ne zaman kilolu derim obez oldugundakusura bakmasin derimm ☺️☺️

0|0
    0|0
    • ;D yani haklısın

• Yanlız değilim çok şükür 😀

• Yanlız değil misin nasıl yanii 😅😅

• seni terkettiği gün

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Jaaa Frauen mit kurven sind attraktiver. Aber übertreiben sollte man es auch nicht! :D dove reklamindakiler ideal bence

1|0
    0|0
  • Asla demem, tabii uyuz kaptığım birisi değilse 😂

0|0
    0|0
  • 70 kilo ustu

0|0
    0|0
  • siz siz olun bir kıza asla kilolu demeyin beyler

0|0
    0|0
  • göbek falan fışkırdığında söyleniliyor