Bir hata edip saclari kestirdim?

Belime kadar uzun dalgalı kıvırcık karisimi saclarim vardi okdr gürki gören bayiliyordu gecenlerde gittim kestrdim omuzlarmda smdi neden yaptm smdi pismanim moralim cok bozuluyor :((

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• Geçende belirttim buradan bir kişiye; Bir kadını, kızı saç gösterir güzelliğini ortaya seren en önemli unsurlardan, o yüzden değişiklik isteği vs gibi nedenlerden kısa kestiren kızlara pek anlam veremem. Erkek gözüyle diyelim, doğallığı ile güzelliğini ortaya koyan bir kızı baş tacı edersin tabi kalbiyle bütünn olduğu takdirde o zaman herşey en güzeli ile kendini ortaya koyacaktır zaten yazık etmişsin saçlarına. Saç bir kızda güzelliğinin simgesi uzun saçda da onca emek yatar, değer yatar. Tutumun nedir bakışın bilemem ama az çok değer boyutunuda bilmen gerek doğallık ve manevi noktada bir simgesi olarak da düşünmen daha doğru olacaktır bu noktada saçlarına güzelliğe kıyman doğrumu? Bir dahakine Kestirme bakalım kötü duracaktır bir kızda saç güzelliğinde etken unsurdur hem dış hem değer konusunda onca şiirler ve sözler yazılırken bir kızın saçlarına neden kestirirler anlam veremem kısa veya günümüzde artık dış görünüş vs gibi durumlarda kişi kendini öyle bir hal durumuna ve şekle sokuyor ki verilen gerçek güzellikleri de kaybeder olduk, doğal güzelliğinde kalsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşver uzar kökü sende

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Bele kadar uzun saçlar, kezbanity...

Uzun saçın bir sınırı var. Adı: Kezbanlık Sınırı

O çizgiye kadar inanılmaz seksi. O çizgiy, o boyu geçtikten sonra ups aps... Sırtını tamamen kapatmayacak kesinlikle. Venüs gamzelerinden 20 cm yukarıda olacak.

Tabi venüs gamzeleriniz olmalı... Tsah...

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun başkan

0|0
    0|0
  • Aman bende kestirdim beğeniyolar boşver knk. s

0|0
    0|0
  • Siz kızlar maynaksınız nasıl kıyıyorsunuz o saçlara.

0|0
    0|0
  • Mal niye kestirdin?

0|0
    0|0
  • uzar yine knk

0|0
    0|0
  • yazık etmişsin.

yigünler.

0|0
    0|0
  • Vur 3 numara gitsin.

0|0
    0|0
  • olsun çıt çıt pıt pıt falan uzatırsın yolu var :)

0|0
    0|0
  • Koku sende bisey olmaz buyur olede yakisimisidr

0|0
    0|0
  • cok yazık olmus. uzun sac kızlara yakısır. gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Son pişmanlık neye yarar. Herşeyin bedeli var buraya kadar 😀 Good bye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sacin bir kismini ustte toplayp alta daha uzun takma sac tak maşa yap rengi de uygun olursa guzel duruyo

0|0
    0|0
  • Uzatmaya basla o zaman bende uzatiyorum bu aralar

0|0
    0|0
  • Evlat kaybetmiş gibi olmussundur :(

0|0
    0|0
  • Kökü sen de değil mi uzar neden büyütüyorsun

0|0
    0|0
  • Bele kadar saç hoş değil. Şimdi de uzar bozma moralini