Makyajdan anlayanlar bakabilir mi?

Makyajdan anlayanlar bakabilir mi?
Arkadaşlar ten rengim bu esmerim yani. Göz altı morlukları için corrector alacağım Bobbi Browndan. Hangi tonunu alayım. Deneyimi olanlar yardımcı olabilir mi?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış anlama beni sadece küçük bir tavsiye bobbi brown'a o kadar para vereceğine git flormardan al aynı etkiyi yapıyor :) aynı içerikleri sadece ismine para ödüyorsun :) illa bobbi brown'a diyorsan no 10veya no11ama elinde değil boynunun altında dene çünkü yüzün ve elinin rengi aynı değil yani honey no11 elinin rengi ama warm natural yüzüne uygun olacaktır :)

0|0
    0|0
    • Sag ol canim ama flormar ürünleri cildime çok iyi gelmiyor hassas da. Bobbi brownu aşırı ovmusler benim de halka seklinde belki bu çözüm olur dedim 😇 bir de corrector tenimden bir ton koyu olmalı değil mi. Blogların hepsi öyle diyor da

• Hassas'sa tenin haklısın ama bobbi brown kullanırsan dikkat et çünkü onların içinde parfüm oluyor. Sana clinique markasını tavsiye ederim. Ama dediğim gibi elinin tonunundan anlamak gerçekten çok zor. Ben hep bir ton açığını kullanıyorum göz altımda morluklar var diyorsun onları bence bir ton açığı daha güzel kapatır :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 numarayı al..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Goz alti morlugunu kapatmak istiyorsan turuncu bir concealer alman gerekir. Onun ustune kendi cilt tonundan iki ton açik corrector alıp ustune tüm yuzune kullandigin kendi cilt renginde fondöten uygularsan sonuç kusursuz olur.

1|0
    0|0
    • Blogların hepsinde correctorun altına sür diyorlar ama bir de morluk yok olsun diye 1 ton koyu almak lazimmis

• Ama altina turuncu sureceksin zaten o yuzden acik al.

• Bobbi Brown degilde Mac ten Orange corrector u al. Bende kullaniyorum cok memnunum :)

0|0
    0|0
    • Senin de genetik morluk mu

• Işık dolgusunun kalıcılığı 1 sene civarı. O kadar zaman için o kadar para vermem mümkün değil canım 😇 mac inki ne kadar. Bobbo brown 85

• 48 TL olmali :)

• fondöteninden iki ton acik al

0|0
    0|0
    • Koyu olması gerekiyor diyorlar. Kapatıcı değil bu kapaticinin altına sürülen

• Hoşmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...