Eyeliner sürmüyorum?

Gözümün üst kapakları çok düşük o yüzden eyeliner süremiyorum hemen kapanıyor orası rakun gibi oluyorum :D sadece göz altıma kalem çekiyorum ama bazen imreniyorum böyle eyelinerlı kızlara üzülüyorum benim göz şeklim neden böyle :D var mı eyeliner kullanmayan kendimi yalnız hissediyorum :D

0|0
81

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben makyaj yapmıyorum kozmetik ürünlerini sürünce cildim kaşınıyor doğal şekilde çıkıyorum güzel olmayabilirim sağlık mı önemli güzellik mi? Bence sağlık.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 7

• Eyeliner sürmek istiyorsan göz kapaklarını dert etmene gerek yok gözünün tamamını sürmeden göz bitimine doğru hafif bir eyeliner ile kuyruk çizip siyah mat farla sürmedğn kısımlara hafif nbir siyahlık bırakabilirsin böylece sırıtmaz bu yöntemide instagramda make. up sayfasında gördüm.

0|0
    0|0
  • Benim gözlerimde öyle. Bazen göz kapaklarım hafif görünüyor, bazen de dediğin gibi hiç görünmüyor. Ben yinede çekiyorum. Kaşlarımı kaldırınca, eğilince falan görünüyor arada. Bir de göz altıma çekiyorum. Farı da kaşlarımın alt kısmına çekiyorum.

0|0
    0|0
  • Been. bir goz kapagim dogustan daha sis ve hayko cepkin gibi oluyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • İnce bir sekilde çek sende:)

0|0
    0|0
  • fixliner al ya da kaşığın ucuyla sürmeyi dene sapıyla vdvbfbgg

0|0
    0|0
  • Aynen benimde gözlerim öyle ama kullanıyorum. Far falan hiç güzel olmuyor zaten. Ameliyat olmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben varim panpa yalniz degilsin 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...