Ümraniye-Üsküdar-Kadıköy Kuaför?

Arkadaşlar ümraniye-üsküdar-kadıköy gibi bana yakın yerlerde kuaför arıyorum hem işini iyi yapan hemde ucuz yer arıyorum. Aklımda gri tonlarında ombre ya da biraz daha sombre tarzları var. Benim saçlarım hem düz hemde çok uzun bel hizamda siyah fiyat olarak 150-250 arası hep biyer sadece saçlarımla oynamak istediği için 80 dedi beğenmezsen aynen bu haline çeviririm söz dedi onada ben güvenmedim. Neyse önerilerinizi bekliyorum :)

• Gri ombre?
    A seç
  • ışıltılı ombre?
    B seç
  • düz siyah?
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• umraniyede oturuyorum ama oyle iyi kuafor pek duymadim acikcasi, bir alemdag caddesi ustunde vardi ama adini unuttum, cafe bistronun oldugu yerde sadece, kadikoydekilerinde bir cogu kasaptir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• avm lerde kaliteli kuaförler oluyo

1|0
    0|0
  • bıraz daha acılsan karsıya dogru k cekmece ve bakırkoyde var ve ıslerınde uzmanlar hemde ucuz bırıde yakın tanıdık karar senın yanı yolun duserse beklerız

0|0
    0|0
    • neden olmasın akbil basıp vakit ayırmaya bakar önerinizi daha detaylı alabilirmiyim?

• tabıkı neden olmasın yanı bana kalsa sıyahı cok severım duz ve uzun sacta özelıkle daha hos duruyoo ama ıllakı bı degısım sart dıyosan bıraz renklendıre bılırsın buda senın daha cok ıstedıgın bı secım olmalı ya da sana yakısan gormedıgım ıcın pek kafanı karıstırmak ıstemedım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...