Ombre fiyatları nedir?

Saçlarıma ombre yaptırmak istiyorum da fiyatlarını bilen varsa söyleyebilir mii?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• kuaföre göre değişir bu 80 den başlayıp saç uzunluğuna göre değişir en iyi cevabı saçını görüp bir kuaför verir abartanlar da sağlam sallıyorlar kuaföre kaçkere gittiler acep :)

1|0
    0|0
    • Ahah 😂 valla gözüm korktu 1000 nedir 😂

• saç ekimi yaptırdı sanırsın 1000 ne ya ast solist kendisi ablası sen korkma :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ombre de bana hep bir futbolcu ismi gibi geliyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 300 - 400

0|0
    0|0
  • Saçının uzunluğuna bağlı. Mesela ben Ombre serisi boya aldım. Saçımın ucunu kendim boyadım. Kuaföre gitsem o saça 500 tl verirdim. Eğer kuaför tanidigin varsa o boyadan al boyat. Çok güzel oluyor. 25-30 TL bir kutu

0|0
    0|0
  • Avusturyada 50 € dan baslior sac uzunluguna göre kuaföre göre degisior

0|0
    0|0
  • Benim sacim uzun gercekten belime falanda geliyor iyi bir kuafore gidip yaptirdim sacimin ust kismi dogal oldugu icinde alttaki karamelle sarimsi renk gercekten guzel duruyo sana tavsiyem eger esmersen ve tenin cok kapaliysa direk cirtlak sari yaptirma ve guzel br yere git ama eger benim givi acik kumralsan bormal yaptir gen 150 tlye yaptirdim cokta guzel gercekten 400 lira vereni hadi bir sekilde anlarimda 1000 lira nedir arkadasim millet o kadar paraya bir aylik ev gecindiriyo 😂😂

1|0
    0|0
  • yuh lan ne 1000i bizim orda 40 tl :D

0|0
    0|0
  • 1000 liraya yaptrdm

0|0
    0|0
Yükleniyor...