Sivilce lekelerini doğal yollarla nasil geçirebilirim?

Sivilce lekelerini geçirmek istiyorum ama satin aldigim kremler daha çok sivilce yapti doğal yolla nasil gecirebilirim?

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• Limon kullanak faydalı oluyor bir limonu ortadan ikiye kes bir yarısıyla limonu sık ve 2 çay kaşığı karbonat ekle onu yüzüne sür 10 dk dursun sonra ılık suyla yıka yüzüne kurula peçeteyle diğer yarısınıda yüzüne sür gezdir biraz sonra tekrar yıka bunu haftada 1 kere yap ☺️

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Saf arı sütü bulacaksın. Tanıdığın bir arıcı ya da ailenin bildiği birinden 200-300 gr. Arı sütü al. Sargı bezi gibi bir beze dök iyice ıslansın. Yüzüne yapıştır. Ve kuruyana kadar öyle kalsın. Birkaç kez böyle dene haftada bir geçirir.

0|0
    0|0
  • doğal yollarla biraz zor. ama limon işe yarıyor b, r nebze

0|0
    0|0
  • Dogal geçmez

0|0
    0|0
  • Zimpara ile.

0|0
    0|0
  • lemon lemon

0|0
    0|0
  • özel ver sölümm gerçekten

0|0
    0|0
  • Meni sürecen kendikini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Herseyi kullandim anlik geciyor sonra yine geliyorlar. İcten bir rahatsizligin olabilir. bir doktora git tahlil yaptir.

0|0
    0|0
  • Limon ve yoğurt cildin çok hassas değilse limon özellikle

0|0
    0|0
  • Limon ve karbonat

0|0
    0|0
  • Patatesi duymustum ama denemedim

0|0
    0|0
  • Taze sıkılmış limon suyunu pamuk yardımıyla masaj yaparak yavaşça yüzüne uygula her akşam 👍🏻

0|0
    0|0
  • Eger acayip yağlı deyilsen lim isey yariyir birde bir elma sirkesiyle suyu aynı miktarda karıştırıp yarım saat surunce. Gerçek ten faydasi oluyor

0|0
    0|0
  • Acnleyse kremle soyarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...