Kadın olmak neden zor?

ay selülitim var mı,
ay göbeğim var mı,
ay iki kılım çıkmış dünyalar başıma yıkılır a dostlar ölsem insan içine çıkamam ağda yapmam lazım filan diye her hafta oranı buranı cırtlatmaya kalkmak gibi boş beleş yüzeysellikler peşinde koşma.
bu tür şeylerle bu kadar çok uğraşan kadınların tatmin noksanlığını sen gideremezsin,
suçluluk duyma.

0|1
83

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar neden bu kadar takıntılı varlıklar acaba? Sence göbeğini, selülitini yahut diğer kusurlarını sorun haline getirmeden yaşayabilmeyi, erkeklerin yaptığı gibi bu tarz fiziksel deformeleri umursamadan hayatına devam etmeyi istemez mi kadınlar? Elbette ister.
    Fakat siz erkekler azcık kilo aldığı için senelerdir beraber olduğu kadından vazgeçen varlıklarsınız. Adamın göbeği de olsa, kılı da olsa sorun yok. Kadın her haliyle kabul eder. Ama kadın biraz kendini salsa erkeğin gözü hemen dışarı kayar.

Sence kadınlar sürekli ağda yapmaktan, tüylerini yola yola canlarını acıtmaktan çok mu memnunlar? Tabii ki hayır..
    Ama biraz kendilerini salınca sonucun ne olacağını çok iyi biliyorlar.

Sabah sabah sinirlendim asfsfa 😃😃

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Şimdi gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsin. Ama bir erkek sadece beni dış görünüşüm için tercih edicekse mümkünse etmesin zaten. Ben kendim istersem kilo veririm, ben istersem ağda yaptırırım, ve benim paşa gönlüm isterse selülitim ile dolaşırım. Ben kendimi sevmeliyim herşeyden önce. Kendini sevmeyen bir insan başkalarınıda sevemez. O yüzden ben kendimi ara ara kilo almalarımla, selülitlerimle seviyorum. Kıl tüy konusunda çok hassas olduğum için bu konuda yorum yapmıyorum çünkü ben kıl ve tüyden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • iyide kadın kılsız olmalı kıllı kadınlardan tiksiniyorum diyende erkekler!! şaşırdım açıkcası

0|1
    0|0
  • Bunu böyle yapan dış etkenler ve yetiştirilme tarzı
    Sen bir erkek olarak kılsız istersen sana hizmet etmek için yetiştirilmiş bir toplumda kadınları ona göre eğitecekler. Temizlik olarak yapılması gereken bişey var o ayrı onun için bu kadar strese girmez.

0|0
    0|0
  • Bakımsız olsa neden kendine bekmıyor diyorsunuz bakımlı olsa bayanların işi ne kadar zormuş diyorsunuz bir karar verin makyaj güzeli bir eş mi istiyorsunuz yoksa doğal güzeliği olan mı?

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sormak için çok düşündün mü?

0|0
    0|0
  • Hep erkeklrin yüzünden

0|0
    0|0
  • Ne yapsak size yaranamıyoruz da ondan. Bizi bu hale getiren erkeklerdir :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadın olmadığım için çok mutluyum.

0|1
    0|0
  • Cennet anaların ayağı altında!..
    Gün yüzü göremiyorlar ondan zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...