Sizce bu normal mi, böyle olanınız var mı?

Etrafımdaki bütün kızlar makyaj yapıyor, sürekli tazeliyor. Bana bayan dediğin öyle olur böyle olur diye nasihatlar da veriyorlar.

Bense sadece temel bakım günlük duş, deodorant, göz kalemi ve maskaradan fazla bir şey kullanmıyorum, hayatımda yüzüme pudra sürdüğüm sayılıdır. İçimden de gelmiyor.

Sizin aranızda böyle olan var mı? Bende ne eksik acaba?

0|1
2622

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Bazı kadınlar makyaj yapar bazı kadınlar ise sadece gülümser.. siz hangi bazı kadınlardan olmak istiyorusunuz ama unutmayın herkes birinin gülmesine aşık olamaz.. Bir kadın gelir ve gülümsemesiyle sana tüm dertlerini unutturur. Sonrasındaysa senin tek derdin o kadının gülümsemediği anlar olur.

1|1
    0|0
  • sevgilim benle çıkmadan önce makyaj yapan bir bayandı. kendisiyle konuşup ikna ettim ve makyajı bıraktırdım. kendisinden gelen bir itiraf : cildim daha da iyi bir hal aldı. bence makyaj cildi erken öldürür.

1|0
    0|0
  • Bir arkadaşım var sürekli makyajını tazeleme ihtiyacı duyuyor. Neden diye sorduğumda ise, "Ben kadınım" diyor.

Anlamadım gitti :)

1|0
    0|0
  • Onlari gece yatarken gorsen taniyamazsin😀
    Sen enazindan cirkinde olsan alisilmis oldugun icin pek yadirganmaz. ama onlar hayal kirikligi 😀

1|0
    0|0
  • Kozmetik ve makyaj ürünleri, kadının güzelliğine güzellik katmasına rağmen,
    zamanla, ciltteki gözenekleri tıkar, yaşlanmayı hızlandırır.
    Kadın, her haliyle güzeldir.
    Sende eksik yok, normal olanı yapıyorsun bence.

1|0
    0|0
  • Çoğu makyajı abartarak modifiyeli Sahin gibi oluyor

1|0
    0|0
  • yani kimisi abartmayı sever kimisi sevmez
    sen abartmayı sevmeyenlerdensin demekki

1|0
    0|0
  • Yüze boya yapılır ise o yüzün ne anlamı kalır ki..

1|0
    0|0
  • Senin ki normal

1|0
    0|0
  • normali sensin

1|0
    0|0
  • Onu diyen kişiler dolandırıcıdır lütfen itibar etmeyiniz kendiniz olunuz :D

1|0
    0|0
  • vardır

1|0
    0|0
  • Makyaj çok gerekli bir şey değil.
    İleride evlendiğin kişi seni makyajsız görecek illa ki

1|0
    0|0
  • Sen doğal güzellik'ten yanasın dünya güzeli :)

1|0
    0|0
  • En iyisini sen yapıyorsun. Net.

1|0
    0|0
  • hiçbişey dogallık daha güzel bence..

1|0
    0|0
  • Bence makyaj sahtekarlıktır.

1|0
    0|0
  • Sen eksik değilsin , diğerleri fazla

1|0
    0|0
  • Onların yüzü artık kösele gibi olduğu için senin duru güzelliğini kısanıyor olabilirler tabi öyleyse

1|0
    0|0
  • o kızlar aşmıs kendılerını sen fazla takılma onlarla yoksa onların gıttıgı yolyol degıl

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 25

• Yoo senin yaptigin normal olani.. digerlerinin de kendi keyifleri.. kat kat boyayla mutlu oluyorlarsa, zor is dogrusu..

1|0
    0|0
  • cildinde sorun yoksa sürme zaten

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim. Fondoten ozel gunlerde suruyorum o da sivilceye sebep oluyor hemen siivlce cikiyor. Saclar cok onemli saclarin temiz ve duzgun olsun yeter 😊

1|0
    0|0
  • Bende aşırı makyaj yapmam kişisel bakımımi yaparım giyimime özen gösteririm bana da öyle çok nasihat veriyolar ama ben böyleyim kendimi böyle seviyorum

1|0
    0|0
  • Fazla abartmaya da gerek yok ki yeterli bence seninki. Ben rimel ve göz kalemi de kullanmıyorum ama şikayetçi de değilim onların bir süre sonra ciltleri bozuluyo fark edilir derecede

1|0
    0|0
  • Bende makyaj yapmayı sevmem kendime de yapamıyorum ellerim titriyor kayıyor kötü oluyor. Hergün duş alırım temiz kıyafetler giyerim parfümü sıkarım dışarıya çıkarım.

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin her zaman giyimine bakıma özen göstermeli. Ama bu suratını badana gibi her dakka makyaj yaprak değil. Sana onu söyleyenler saçmalamış. Sen normalsin, anormal olan onlar.

1|0
    0|0
  • İhtiyaç duymuyorsan yapma, bende yapmam sadece rimel göz kalemi özel günlerde ekstra olarak ruj ve fondaten çok nadir.

1|0
    0|0
  • Al bendende o kadar sorun etrafında yani nasihat konusunda herkesin kendi tercihi çünkü

1|0
    0|0
  • gayet normal

1|0
    0|0
  • öyle insanlar var bu tercih meselesidir

1|0
    0|0
  • Göz kalemi ve mascarayı dahi kullanmıyorum. Çünkü doğallık.❤️

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim. Boşver..

1|0
    0|0
  • Ben de sendenim. Etrafimdakiler tuhaf bence.

1|0
    0|0
  • Bende oyleyim makyaj iyi değil cilt icinde

1|0
    0|0
  • Sen doğallıktan yanasın, onlar ambalaj dikkat çeksin derdindeler. Hepsi bu.

1|0
    0|0
  • Sorun onlarda. Kapatmalari gereken çok kusurları var demekki

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi cildim güzel olduğu halde makyaj yapmayı çok severim rimeller, rujlar ilgimi çekiyo

1|0
    0|0
  • Benimde doğal takıldığım çok olur makyajsız

1|0
    0|0
  • Bende böyleyim, mascarayi bile nadiren suruyorum. Bir kiz söyle olur böyle olur diye bir sey yok. Nasil davranmamiz gerektigini toplum karar veremez.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...