SAÇ İÇİN? YARDİM?

Arkadaslar saclarim cok inceldi ve azaldi eskiden gurdu sıktı ne zaman duzlestirici kullanmaya basladim oyle oldu ama saclarimi kasim ayinda cene hizamda kestirdim ce duzlestirici kullanmadim hjc sadece spor salonuna gidiyodum ve banyodan somra mezbur kurutuyodum makinryle bazen sikliklada sabahlari okula gitmeden kurutuyorum ve haftada bir argan yagi badem yagu sinameki yagi ve hint yagini sacima uyghluyorum ama bildiginiz baska yontemler var mı dolgun ve sık olması kcin lutfen? Moralim bozuk

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• günlük 5 mg biotin kullan 3 ay süreyle. saçlarını güçlendirir. ve fazla yıkama. belliki çok yormuşssun.

0|0
    0|0
    • Evet hergun yikiyorum ve sacimda cok cabuk yaglaniyo mecburen yaglaniyorum

• hergün yıkadığın için yağ dokusu gidiyor. yerine yenisini koymak istiyor. öyle yapma.

En İyi Kız Görüşü

• fon cekme bır sure , maske yapmanı tavsıye ederım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• bagirsak problemi de etkiliyormus kabizlik var mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gel kanks benim saçimdan biraz vereyim sana benimkiler cok fazla😃

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hindistan cevizi yağı kullan. Benim saçlarım yanmıştı ama şimdi hindistan cevizi yağı ve badem yağı sayesinde kendine geldi. ayrıca yağları saçları na uygularken ılık yap. öyle sür. streçcilmle sar.

0|0
    0|0
  • oha o ne ya :D benide sür kafana ilk bir doktora git nedenini sor

0|0
    0|0
  • Kilo falan alıp verdiysen yakın zamanda saç dökülmesi normaldir. Yani çok aşırı bir dökülme değilse düzelir. Balla soğan karışımını sürüyordu arkadaşım. Kokusuna dayanabilirsen onu dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...