Kızlar, clear kepeği yok ediyor mu clear mı daha iyi yoksa elseve arjinin direnc mi daha iyi?

clear kepeği yok ediyor mu clear mı daha iyi yoksa elseve arjinin direnc mi daha iyi?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Kepek için en iyisi herhangi bir eczaneden temin edeceğin "Pirdoline" kepek şampuanı. Piyasadaki her şeyi kullandım, bir sonuç alamadım. Ama Pirdoline kesin çözüm. Tavsiye ederim. Biraz pahalı tabii. Büyük şişeleri 35 tl. Ama normal şampuanla beraber kullandığında rahat 1.5-2 ay gidiyor. Ben saçlarımı normal şampuanla yıkayıp ( O da tercihen Elidor Biotinli, Syoss Keratinli ya da Loreal Fall Repair şampuanlarından biri) daha sonra ikinci şampuanda Pirdoline uyguluyorum. Saçını durulamadan 1-2 dk bekletiyorsun köpük halinde. Normal şampuanlardan daha fazla köpürüyor zaten. Sonra yıkıyorsun. İlk başta kepek sorunundan tamamen kurtulmak için tamamen Pirdoline ile yıkanabilirsin 2-3 kere. Daha sonra da koruma amaçlı bu dediğim şekilde ikinci şampuan olarak uygularsın. Kepeğin "k" si kalmıyor. Yeniden oluşumunu da önlüyor, saçlarını canlandırıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• head n shoulders

0|0
    0|0
  • Head&shoulder en iyisi

0|0
    0|0
  • Clear yok ediyo ama alisinca sac etki etmiyo

0|0