Esmer kızlar mı, yoksa diğerlermi daha pürüzsüz?

Bazı kızlar düşünceme kızacak ama, sanki esmerler daha pürüzsüz gibi. Yani ağda mağda yaptıklarında bacakları harika gözüküyor hatta dokunduğunuzda da pürüz olmuyor. Ama nedense sarışınlarda ve kumrallarda ağda yaptıkları hem çok belli oluyor hem de dokunduğunuzda farkediyorsunuz. :)

Normalde esmerleri daha çok severim. Hem iyi sevişirler hem de pürüzsüzler hem de daha geç yaşlanıyorlar. Ama bir keresinde hiç bir kızda görmediğim kadar kılı esmer bir kızda görmüştüm. Oda bir gerçek. Sanırım hastaydı biraz çünkü, göğüs uçlarının dışında bile kıl vardı kızın.

He bu arada bizim Türk kızlarının sarışınları ve kumralları böyle. Nedense Ukraynalılar ve diğer benzer ülkenin hatunlarında böyle sorun yok.
Esmer kızlar mı, yoksa diğerlermi daha pürüzsüz ?
ıyyyyy...

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• pürüzlüyüz dokunmayın bize ;d

0|1
    0|0
    • Olsun esmerleri daha çok seviyoz dedik diye sarışınlara kapı kapatmadık yani :D Dokunucam tutmayın beni..

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğum sırf böyle olmasın diye lazer epilasyon oldum jshjdjfjdh

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Esmerlerin cilt tonu daha koyu olduğu için kızarıklık belli olmuyor fazla. O yüzden pürüzsüz görünüyor.

0|1
    0|0
    • Ama dokunulduğunda da arada bir fark var yani. Esmerde cidden belli olmuyor ama diğerlerinde belli oluyor nedense..

• Sen kızlara laf ediyosun da kaba etindeki kılları alıyo musun bunun gibi misin mk?
    s5.favim.com/.../...boy-boys-Favim.com-2165077.jpg

0|0
    0|0
  • hormonel bozukluğu yoksa beyaz tenli ya da kumral sarışın bayanlarda tüyler ince ve enredeyse yoktur esmerlerde normalde bile göbek bel ve sakal bıyıkları vardır bu genetik bişi...

0|0
    0|0
  • Bugday tenliyim ve vucudumda tek bir leke yok bana esmerler cok pis geliyor...

0|0
    0|0
  • Kıl kökleri beyaz tende belirgin olur ondan

0|0
    0|0
  • Iyyyy.. oha fotoya bak.. Esmerim beybisi 😘

0|1
    0|0
    • Mucuks.. :) Sarışın kaslı erkek seviyosan burdayım beybi. :D

• 😄 öyle mi? 😩Yaa üzüldüm sana ben nerdeyim bilmiyorum kii nolucak?

• Görüşürüz esmer bomba :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...