Kafam çok karışık , saçım dalgalı ve uzun, kahkül kestirmek istiyorum , kestirmeli miyim?

Saçım dalgalı, ince telli ve uzun. Sürekli aynı modeli kullanmaktan sıkıldım. En son ilkokulda kahkül kestirmiştim ve çok yakışıyordu ama şimdi aradan bayağı bir süre geçtiğinden emin olamadım. Değişiklik yapmak istiyorum kendimde ve hayatımda en çok bir şeyleri risk alıp deneyebileceğim bir dönemdeyim aslında. Ama endişeliyim ya güzel durmazsa diye. Bakımı zor diyor herkes. Alnım geniş ama dediğim gibi saçlarım dalgalı. Napsam sizce , kestirsem mi /kestirmesem mi? bir akıl verin ya. Link falan atın , aa bak bu şekil kestir deyin, olur diyin olmaz diyin diyin bir şeyler pls.

1|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana göre kahkül gerçekten riskli birşey yakışmayabilir, ki ben hoşlanmam zaten kahkülden. Ama modelinden sıkıldım değişiklik yaptırayım diyorsan perçem kestirmeyi düşün, güzel duruyor ve fazla riski yok

0|0
    0|0
  • Kestirmek istiyosan kestir ama onun uzamasini, hergun cekecegin fonu dikkate alarak kestir malum 1-2 senede anca uzuyorlar

0|0
    0|0
    • Kahkülü biraz uzun kestirmek istiyorum, istediğim zaman toplayabileyim diye. bir de saçlarım çok çabuk uzuyor aslında.

Yükleniyor...