Kalıcı ve farkedilirliği yüksek güzel kokan erkek parfümleri hakıında fikirlerinizi soruyorum?

Arkadaşlar parfüm bende bir hastalık güzel kokmayı kim istemez burnumdan geçirdiğim operasyondan sonra koku duygum da azaldı işim daha da zorlaştı şimdi benim kullandığım parfümler

Rochas kalıcılık 7 farkedilirlik 9
Ultramarine kalıcılık 9 farkedilirlik 6
Bentley Clasicc kalıcılık 8 farkedilirlik 7
Paco Ultraviolet kalıcılık 5 farkedilirlik 6
JP Gaultier kalıcılık 7 farkedilirlik 4

bunlar benim kulladığım parfümler hepsini orjinal kullandım daha ismini hatırlamadığım hatırlamama değmeyecek bir sürü parfüm kullandım sizin tavsiye edebileceğiniz parfümler var mıdır?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Armani Code tavsiye edebilirm

0|0
    0|0
    • Yaşınıza istinaden soruyorum ben 25 yaşındayım benim yaş grubuma uyar mı ben ne çok enerjik nede çok ağır bir parfüm kullanmak istemiyorum bu nedenle soruyorum teşekkürler

• Dostum, parfüm meselesi çok göreceli bir iştir, zevkler ve tercihler önemli bir faktörken sizin cilt ve ten yapınız da etkendir. bende çok hoş duran bir koku sizde durmayabilir ya da tam tersi.
      Code ise çok ağır olmayan güzel bir kokudur, koklamanızı tevsiye ederim özellikle,
      boyner, sevil gibi mağazalarda konusunda tecrübeli satış danışmanları da size yardımcı olacaklardır eminim.

• Kardeşim çok fazla parfüm değiştirmedim fakat TrueForce ve Fullspeed parfümleri yıllardır kullanıyorum ve pişman değilim...

0|0
    0|0
    • biraz daha benim yaş ortalamama uyması lazım kardeşim daha ağır kokular mesela yinede yorumun için teşekkür ederim

• Hmm anladım rica ederim..

Yükleniyor...