Makyaja yeni başlıyorum bakar mısınız kızlar?

Kızlar makyaja yeni başlıyorum da pek bilgim yok. Ben göz altlarıma garnier'in göz icin olan bb kremini kullanıyorum. Bundan sonra pudra sürmem kesinlikle gerekli mi? Sürmesem de olur mu?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Bb krem yerine cc krem alsan daha iyi

1|0
    0|0
    • neden

• Bb ya da cc krem süreceksen pudralamaya gerek yok zaten bunlar nemlendirici görevini üstlenir kontür makyaj ve ya sadece fondöten sürersen pudrayla kadife görüntüsü yakalayabilirsin

• çok teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• hadi hayirllisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence cildinde çok sıkıntı yoksa ten ürünleri kullanma. onun yerine sadece göz ve dudaklara yoğunlaş. gözüne eyeliner ya da kalem, kirpiklerine de rimel sür. far da kullanma. dudaklarına da doğal görünümlü dudak kalemi kullan. doğal ama güzel bir makyaj işte. güzelliğini belirginleştirir çıkarır bu. ve doğal makyaj yaparsan insanlar makyajsız halini görünce hortlak görmüş gibi tepki vermez. hele ki sarışın ya da kumralsan..

1|0
    0|0
    • zaten rimel kullaniyorum lip balm felan sadece bu göz altlarımı kapatmak istiyorum çok da zararlı olmayacak şekilde

• Pudra sürebilirsin üstüne.

1|0
    0|0
  • Bence göz altı için flormar in kapaticisini kullan önce yüzüne fondöten uygula sonra kapatıcı sur göz altına en Son da pudra sur

1|0
    0|0
  • Mimik cizgilerine dolmamasi icin gerekli bence

1|0
    0|0
  • Olur tabi ama sürersen sabitlemiş olursun daha kalıcı olur

1|0
    0|0
    • sürmesem kötü bir görüntü olurmu yani normal kapatıcı gibi çizgilere çok fazla dolarmi bb krem?

• Hd pudrayla sabitlersen daha iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...