Kilo alamıyorum?

Arkadaşlarlar ben ne kadar yersem yiyim Kilo alamıyorum ya bu durumda olan arkadaslar ne yaptınız da aldınız nasıl alınır bir yardım edin :( teşekkürler

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• bu şekilde kilo alabilirsin:

her öğün tükettiğin yiyeceklerin karbonhidrat, protein ve yağ oranları dengeli olmalıdır, her besini yeterli ölçüde yemelisin.

-günde 3 öğün yerine illaki 3 ana, 3 ara öğün tüket ve yatmadan önceki ara öğünün olmalı.
    -beslenmene sağlıklı yağları ilave et özellikle omega-3den zengin olan balık tüket eğer tüketemiyorsan balık yağı kapsülü takviyesi al.
    -ara öğünlerde meyve ve yanında kuruyemiş tüket, badem, fındık, ceviz...
    gün içerisinde bir öğününde protein tüketmeye özen göster; tavuk, kırmızı et bulgur veya kurubaklagiller...
    -yemekleri kızartmak yerine fırınla veya tencere yemeği olarak tüket. Örneğin patates kızartması sana sağlıklı kilo aldırmaz haşlayıp tüket sadece porsiyonları büyüt.
    -öğünlerde salata ye, içerisine patates, havuç, peynir, katarak biraz daha kalorisini artır.
    -yemeklerle beraber ekmek tüketimini artır veya eşdeğeri pilav, makarna ye.
    -su tüketimin önemli ama bunu yemeklerle beraber değil yemeklerden yarım saat önce veya sonra yap.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Keciboynuzu özü tok karnına özellikle sabah oöğlen 2 -3 kkaşık alicaksin
    Melissa ccayi iciceksin sabah akşam tok karnına
    YYumurta ve hamur iisi yiceksin fazla hareket etmiyceksin alırsn bende senin gibiyim ggecen ay 3 kilo aldım inşallah almaya devam edicem

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bende alamıyorum :S

0|0
    0|0
  • Her yemeğe oturuşta 1 ekmek yiyiceksin çok az hareket ediceksin yemek yiyip yatıcaksın böyle böyle alırsın kilo tuz şeker dir bunlarıda ihmal etme

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • Spor yap düzenli beslen ne yediğini bil içeriğini vs

0|0
    0|0
  • Millet verme derdinde sen ise alma

0|0
    0|0
  • Özel diyet programı vericem sana ben

0|0
    0|0
  • safra keseni aldır sonuca sen bile şaşarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl başarıyorsunuz ya :(

0|0
    0|0
  • protein tozu ve body👍😀

0|0
    0|0
    • Protein tozu için iyi demiyolar ama ya

• protein tozu kilo aldırmaz karbonhidrat tozu olmalı o ;) yanlış bilgi verme

Yükleniyor...