Piercing zararli midir? Ne kadara yaptirilir? nerede yaptirilir?

Piercing zararlimidir. Kapandiginda kotu bir goruntu oluyor mu

0|0
98

En İyi Erkek Görüşü

• İşi bilen birine yaptırırsan ve iyileşme sürecinde bakımını düzgün yaparsan sorun yok. Nereye piercing yaptıracaksın bilmiyorum ama muhakkak bilindik bir percing stüdyosuna git. Öyle sağda solda "kulak burun delinir" tabelası asan yerlere gitme. Kulak memesi haricinde başka hiçbir yerini tabanca ile deldirme, katiyen. Piercing tek kullanımlık iğne ile yapılmalıdır.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• İşinin ehli biri yapmalı, hijyen kurallarına uymalı, sonrasında yapacağın bakım da çok önemli. Hassas sinir uçlarının olduğu yerler ya da kıkırdak dokuya yaptırırsan zarar görme olasılığın var.

0|0
    0|0
  • Yaptırma bence, boşver.

1|0
    0|0
  • piercing yaptırırken, yapan kişiye sorarsın, burada herkes birşeyler der, sen en iyisi yapan kişiye sor, bakımı falan nasıl yapılıyor, ne kullanılıyor, veya ne sürülüyor , ne yapsak mikrop kapmaz falan sor işte,

0|0
    0|0
  • Al iğneyle del evde

0|0
    0|0
  • nedne yaptırıyonuz şunu çözemedimm

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum ama 4 küpe Şu an 6 çıkıcak ve burun dudak gibi de istemeye başladım ama kensimi zor tutuyorum alışkanlık haline gelmesini istemiyorum

0|0
    0|0
  • sadece göbekteki piercing i seviyorum ben kızlarda çok güzel duruyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 100tlye dovmecılerde yaptırabılırsın kulagımı deldırmıstım bende fıyatlarının hepsı aynıydı kulakta dılde gobekte memede 100tlydı eger ılk hafta olan bakımını temızlıgını guzel yaparsan hıc bı sekılde ızı kalmaz eskıdende burnumu deldırmıstım Şu an bı ızı yok ve gobekle dılın bakımı daha uzun suruyo ona gore katlanabılceksen temızlıgıne hıc bı zararı yok fakat o matkap tarzı bıseyle delıyo kuyumcular onla yaptırırsan sınıre gelır o zamanda saglıgından olursun baya sıkıntılı parasından kacma guzel bı yer bul yaptır

0|0
    0|0
  • Bn göbeğimde ve burnumda kullnyrm göbeğimi 2. ye deldrdm denizde enfeksiyon kaptı ilk zamnlar biraz hijyenik ol sonra geçiyr bn ilk deldrdğmde İstanbul bakırköy de deldrmştim 180 tl di şuanda bursa altıparmakta 30 -40 tl ye bile deliyrlar ne kadar sağlıklı bilemem 😇N😇A😇Z😇

1|0
    0|0
  • Yani mikrop kapma riskin var yararlı olmadığı kesin 50 tl civarı tattoocularda yani dovmeciler de yaptırabilirsin

0|0
    0|0
  • Bazen enfeksiyon kapabiliyr

0|0
    0|0
  • Nereye yaptıracağına bağlı olarak değişir bu sordukların.
    Dövmecilerde yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • kötü bence

0|0
    0|0
  • deldirdiğin yerde iz kalır eğer bir gün kullanmaktan vazgeçersen. özellikle kaşta öyle oluyor

0|0
    0|0
  • Ben hijyenik bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Bakımı zor özellikle kıkırdaktakiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...