El Kremi İle Saç Bakımı?

Kızlar bu sorum size, el kremini saçınıza sürdüğünüzde yumuşattıgını ve parlaklaştırdıgını duydum. Fakat nivea kremin içindekiler bölümünü duyunca, örneğin alkol ve benzin içeriyor. Ee tabi inanamadım böyle bir şeyin saça nasıl yararı olabiliriyor. Ondan sonrada sürmeye korktum tabi sizin düşünceleriniz nelerdir kullananlar var mı aranızda yorumlarınızı bekliyorum

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• evet parlatiyor ve elektrigi aliyor

0|0
    0|0
    • denedinmi eğer denediysen gerçekten ihtiyacım var yardımına

• avon cherish parfum var onun el kremiydi, bence bu kadar onemsenecek bir sey degil zarari yok ama guvenemiyorsun parlatici kremler al

• hatta bazı kuaförler saç bakım ürünlerine çok fazla para harcadıgımız söylüyor. Bunun bile yetebileceğini söylediler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende soyle biliyorum elini kremle boyle hafif kalanlari sacina ustten sur kabarmasini onluyo biraz yoksa eline sikip sacina surme sakin

0|0
    0|0
  • saç kremi şampuanları varken neden el kremi sürüyorsun saçına saçmalama :S

0|0
    0|0
    • Bende inanamadım

• saçına abuk subuk şeyler yapma milletin laflarına kanarak. saçına bakım yaptırmak istiyorsan güzellik merkezine git orda ayda 1 kere yaptır bakım. ya da ne yapacağını onlara sor

• yağlandırmazmı ya

0|0
    0|0
  • yapış yapış oluyor

0|0
    0|0
  • Yağlandırır bence yapmaya gerek yok. Saç için başka şeyler var nasıl olsa

0|0
    0|0
  • yok artık ya şaçlARIM MAF OLMAZ MI

0|0
    0|0
  • Ben kullaniyoruk arada oriflamenin el kremini sürmüştüm saçıma gerçekten de yumuşuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...