Kuaförler? detaya gel?

Kuaförler??detaya gel?
Arkadaşlar bir kuaför bu saçı nasıl böyle kesebilir lan o belgeyi kasaptan mı aldınız ikisi eşit bile değil saçım zaten yanmıştı hiçbir şekilde şekil almıyordu iyice boka döndü Şu an moralim çok bozuk saçıma baktıkça ağlıyorum
Fön çekerken kız bile zorlandı ben nasıl kendim çekicem Allah aşkına bildiğiniz baya böyle hızlı saç uzatma yöntemleri var mı birde saçımın şu yanmasını geçirip eski haline nasıl döndürürüm
doğal şekilde saç düzleştirme yöntemleri yok mu
keratin falan düşünüyorum ama çok pahalı diyorlar yardımcı olun lütfenn

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun çözümü eşit kestirmen gibi görünüyor kötü durmuş sıkma diyeceğim canını ama bir kızın güzelliği saçlarında başlar daha doğrusu etkili sonuçda.

0|0
    0|0
    • Çok sinirim bozuldu gerçekten

• Sana tavsiyem düzeltir bir daha kestirme gibi düşünceye girme, bir kızın saçlarında bir çok güzellik, söz ve emek yatar. Doğallığı ile korunur değer görür sevilir biz erkekler tarafından elbet öncelik senin sevmen ancak şu bir gerçek sadece dış görünüş değil manevi ve değer noktasında da görmek gerek bazen olanı.

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• yanan saç asla eski haline geri dönmez başıma geldi zamanında.
    yeni çıkan dove dry oil şampuan ve dove dry oil saç maskesi+ saç serum yağı alman lazım banyonu şampuanla yaptıktan sonra saç maskesi yap ve durula. buarada yanan yerleri çok şampuanlama kurutuyor. çok sıcak suylada yıkama baya zor yanık saç bilirim... saç serum yagınıda yanmış yerlere sür yumuşar

0|0
    0|0
    • Hiç iyileşme falan olmuyo mu saçta düzelmiyo mu hep öyle mi kalıyo yanmışta değil böyle yıpranmış

• eskiden bnmde öyle oldu 3 sene kestirmedim düzelmedi... ama bide en iyi şekilde bakımlar yaptırdım yaptım düzelmez yanık saç ama daha yumuşak hale kolay taranması için falan bakım için saç maskesi falan alman lazım dediğim gibi yanık saç asla düzelmez sadece kolay taranması için daha parlak durması için falan özel ürünler kullan. her kullandıgın ürün mat kuru cansız saçlar için olsun şampuan bile...

• Bişey sorabilir miyim şampuanın içine doğum kontrol hapını koyuyolar ya o gerçekten saçı uzatıyo mu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Esit kestir.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Badem yağı hindistan cevizi yağını karıştır saçına sur

0|0
    0|0
  • Kizim sifira vursa bundan iyiydi ya bu ne

0|0