Hacim veren şampuan tavsiyeleri neler? En iyi dolgunlaştırıcı şampuan hangisi?

Gizli Üye
Saçlarım ince telli, yağlı ve sönük. Saçımı dolgunlaştıran şampuan arıyorum :( Birçok şampuan markası denedim ama memnun kalmadım. Hacim veren şampuan önerileriniz neler? Gerçekten deneyip memnun kaldığınız saç kalınlaştırıcı şampuan varsa önerir misiniz?
dolgun saçlar
Sizin memnun kaldığınız dolgunlaştıran şampuanlar var mı? Hepinize teşekkürler. Dolgunlaştırıcı şampuan tavsiyeleriniz neler?
Hacim veren şampuan tavsiyeleri neler? En iyi dolgunlaştırıcı şampuan hangisi?