Küllü sarı saç rengini nasıl tutturabilirim?

Saç rengimi 3 defa açtım palette nevacolor koleston hatta lorriel'in küllü sarılarının hepsini denedim ama hiç bir sonuç alamadım boyamak istediğim küllü tonlarını aşağıdaki fotoğraflardan bakabilirsiniz Küllü sarı saç rengini nasıl tutturabilirim?

İşte bu tonlarda istiyorum saç rengimi bana hangi markayı önerirsiniz?

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Loreal 9.1 mi denedin?

0|0
    0|0
    • hayır 8.1 denedim koyu küllü sarı o zamanda saç rengimi açmıştım az çok küllük vermişti

• Ben 9.1 boyadım 8.1in rengi tuttu bir kere daha boyasam mı karar veremedim fotograftaki sari gibi olmuyo

• yani 1 ton daha koyu verdi rengini şimdi anladım bende 8.1 boyadığımda 7.1 kumaral gibi durmuştu esas sormak istediğim bu fotograftaki kadınların saçı gibi küllügü net veriyor mu benimki koyu tuttuğu için pek belli değildi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Palette delux kullanmalısın ama saçlarının açık renk olması lazım küllü renk çok tehlikelidir kuaföre gitmelisin yeşil yeşil durmasın bide

0|0
    0|0
    • zaten kullandığım palette delux 9.1 gerçi bir kez boyadım ama bir sonuç alamadım

• valla çok tuhaf bir sarı zaten kendim açtım saçlarımı ondan sonra boyadım hafif bakıra çalan koyu sarı

• Küllü kumrala dönmen için kuafçre gitmen lazım bakırlıklar var diye kendin söylüyosun bak saçını mahfetme bu zamana kadar verdiğin boya paralarınla ztn kuaföre gitmiştin

• Saçın Şu an ne renk

0|0
    0|0
  • kuaför yapabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...