Gercekten yok mu sac yaglanmasina cozum bulan?

Hergun yikamak zorunda olmaktan biktim yikiyorum 4 5 saat sonra basliyo yine bir kac kisi dicek gec yika haftada yikadim yaklasik 3 ay yok cozum bulamadim uardim edin nolur

1|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• Özel kremler falan oluyor onları dene

1|0
    0|0
    • Ne gibi

• Ya kardes sen konusmak icin mi konusuyosun dersin arkadas su urun iui al dene bitti gitti sac kremi al diyosun kac cesit sac kremi var biliyomusun kac markanin

En İyi Kız Görüşü

• hergün yıkarsan tabiki yaglanır 4 gün dayan sonra clear ya da head&shoulders kullan hiç olmadı kesin çözüm istiyorsan urban care ile bakım yap saçlar hem uzar hem çoğalır hemde yaglanmaz

2|0
    0|0
    • Yazdigimi okumadin mi bacim ben haftada yikadim 3 ay yaklasik bisey olmadi degisen biseh yoktu

• Karbonat kullanin kesin cozum

• Kesinikle gecikme oluyir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Limon suyu sür

1|0
    0|0
  • Kaşıntı veya dökülme var mı saçında?

1|0
    0|0
    • Dokulme cok fazla

• Aga yalniz ben her turlu sampuan hacisakir dogal hataydan defne yapragi getirttim belirteyim duzelme olmadi

• Tamam aga beni iyi dinle 😀

Siirtte üretilen Bıttım Sabunu var , Yeşil veya Sarı renkte oluyor ama yeşilini al , aktarlarda bulabilirsin Kepek , Yağ ve Saç dökülmesini sonlandırır ve Saçları kalınlaştıryor.

Bitmişti daha yeni aldım kendime 😊

• bilmediğim bir konu ama tahminimce
    yediğin gıdalar sağlıksız

0|0
    0|0
    • Asiri saglikli besleniyorum tain edemezsin

• örneğin ben bir çikolata türü yediğimde hep o gün yağlanırdım
      yani o çikolatayı ne zaman yesem derimde yağ olurdu
      tavsiyem sadece tere yağı kullan diğer yağlardan uzak dur

• banyol yapcan bol bol

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 2 günde bir yıkanmalısın.
    Banyoya girdiğinde ilk önce ılık ile sacını arındır daha sonra şampuan kullan ve bitişi dayanabilecegin kadar soguk suyla yap.
    Kükürtlü sabunlar da var.

1|0
    0|0
    • Kukurtlu sabun kullandim soguksuyla kafami yikiyorum zayen sicak olunca yikamamisim gibi

• Aynı sorun bende de var doktora da gittim ama çözüm bulamadım.

1|0
    0|0
    • Doktor bana 30 yasina gelince duzelir hormonlarin degisecek dedi bekleyemem hergun dusa giriyorum kafamda sac kalmadi bide acilmiyo sacim yola yola bir hal oldu

• Bence yine de her gün yıkama saçınıen azından iki günde bir yıka. Ben üç günde bir yıkıyorum yağlanıyor ama yıkasam da yağlandığı için uğraşmıyorum. İlk gün normal kullanıyorum açık yani diğer iki gün topluyorum ya da topuz yapıyorum çokta yağlanmıyor öyle.

• Tuzsuz şampuan kullan

1|0
    0|0
    • Onu nerden bulucam

• Sorundegil cok sagol insallah iyi olur

• seninkisi de anormalmis

1|0
    0|0
    • bir cok indanda var canim merak etme anormal degil demiyorum ama bazi insallarda bu boyle

• benim sacim 1 gunde falan yaglaniyor genelde 2 gunde bir yikiyorum saclarimi kerastase sampuanlarini oneririm sacin her turlu problemini dengeye sokuyor. Dogal karisimlarin hic bir yararini gorecegini sanmiyorum.

• Tamam canim bakayim onada

• Kuru sampuanlar var gratisste satiliyor yikamadan sikiyorsun sacina yagli goruntusunu aliyor

0|0
    0|0
  • Yediklerinle alakalidir birde saclarin muhtemelen ince tellidir. cildiyeye git bunun icin ozel sampuanlar var

0|0
    0|0
  • Saçını iyi durulamıyosundur belkide bide ona özel şampuanlar var dene kankiş

0|0
    0|0
  • 3 günde bir yıkamalısın hatta 4

0|0
    0|0
Yükleniyor...