Yaza nasıl fit girerim?

Şubat ayındayız malum. Önümüzde yaza 3 buçuk ay var. Yaza fit girmek istiyorum.

Haftada iki gün, 1 saat voleybol antremanım var. Şu aralar 7-8 maçım var. Evde 10 kere squat, 10 kere mekik, 10 kere şınav ve çeşitli zayıflama hareketleri yapıyorum (Haftanın beş günü). Havalar biraz ısınınca haftada 5 gün, yarım saat bisiklet bineceğim. Çok hareketli bir insanım. Yüz yogası yapıyorum.

Boyum 1.65 kilom 54.

Bacaklarım çok kalın. Bisiklet sürersem incelir mi?

Ha ayrıca haftanın 5 günü 20 dakika yürüyüş yapıyorum.

Tek sorunum yeme, nefsime hakim olamıyorum. (Diyet yapmak istemiyorum, zaten ekmek çok yemiyorum. Diyetisyene gidemem. Diyet yapmadan sadece yediklerimden kısarak ve abur-cubur, fast-food yemeyerek kilo verilir mi?)

Ayırca şanslıyım ki çikolata, hamburger falan sevmiyorum

Yaz geldiği zaman bol bol meyve yiyorum.

Güncellemeler:
KAÇ KİLO VERİRİM?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadım ama tek önerim sürekli hareket halinde ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 20 dk az bacakların incelsin istiyorsan hızlı tempo yürüyüş +kısa adımlarla =40 dk. Hamur işleri istediğin kadar spor yap bayanlarda basene gider.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Tony ve Karen Hill videoları var sabahları spor teknikleri bölgesel yaglanmaları gidermek için o videolara bak derim. Profesyonelce yapmış olursun

0|0
    0|0
  • Bol su iç leblebi vs. Turünden yiyecekler ye kilo vermene yardımcı olur. Ayrıca fast food ve sağlıksız yiyeceklerden uzak dur. Bisikletten ziyade her gün koşarak rahatça yakabilirsin kilolarını :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...