Bu saat nasıl sizce indirime girmiş? Alsam mı almasam mı kararsız kaldım?

520 tl den 260 tl ye düşmüş fiyatı. Alsam mı almasam mı? Nasıl sizce?

Bu saat nasıl sizce indirime girmiş? Alsam mı almasam mı kararsız kaldım?

0|0
1410

En İyi Kız Görüşü

• Alma bence.

0|0
    0|0
    • Sizinde saat önerinizi bekliyorum o zaman...

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka renkler sıkıntı biraz sanki. Kırmızı, sarı ve yeşili yan yana gören yurdum insanı kişiye Pkk sempatizanı damgasını vuruyor şu vakitlerde ki; renkleri ters çevirirsen bir yıldızı eksik kalıyor o bayraktan. Saat taktın diye tepki çekmeye değmez bence. :D

0|1
    0|0
    • Aklımdan bile geçmemişti :D Sabah sabah gene insanımızdan tiksinerek hayattan soğudum :D

• Ama yani illaki aklından geçirenler olur ya. Bir arkadaşımın bilekliği yüzünden tepki çektiğine şahit olmuştum vaktiyle o sebepten diyorum. :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Saat önerisi yapmayacağım baştan söyleyeyim. Fazla renkli özellik kordon kısmı klasik kıyafetlerden sorun yaşarsın spor kıyafetlerdede kıyafet koyu renk değilse sorun olur örneğin açık mavi bir gömlekle hoş durmaz ama çok beğendiysen sen bilirsin

0|0
    0|0
    • Tamam da bende beğenmeyenlerin ne tarz sevdiklerini merak ediyorum sonuçta değerlendirmek istiyorum :D

• Alma beğenmedim

0|0
    0|0
  • Alma

0|0
    0|0
  • hayır o kordon ne cok ucuz duruyor

0|0
    0|0
  • Gayet güzel. Spor kıyafetlerle güzel durur

0|0
    0|0
  • begenmedim

0|0
    0|0
  • bu saate değil 200 100 bile verilmez. Biraz daha ekle casio al.

0|0
    0|0
  • Begenmedim ya. Daniel Wellington saatler daha guzel. Ya da bu tarz seviyorsan g-shock tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • güzl kaçırma ama o paraya daha güzel daha ucuz saatler var

0|0
    0|0
  • alma bence metal kordon al

0|0
    0|0
  • Hoş ama dandik görünüyo bilemedim 😂

0|0
    0|0
    • bence de 500 tl olan saatler çok dandik oluyor :D

• Demek istediğim daha önce aynısından takan gördum ve pek de hosuma gitmedi... Tamamen kisisel gorüs. Bana gore fazla çocuksu 12-13 yasındaysan takabilirsin tabi

• Iyyyy ruhun mu fakir indirimde diye bu hanzo saat alınır mı? Bunu kürdolar alsın, renklere bak

0|0
    0|0
  • Renkleri igrenc

0|0
    0|0
    • Sizde önerinde görelim o zaman

Erkekler Ne Diyor 9

• ERA-200DC-1A2V
    http://s17.postimg.org/w7nfocc9b/Satellite.png

Seiko SNP127P (Bu modelin içindeki çarklara kadar birebir yapılmış yani taklit olanını 270$'a almıştım)
    img-kliksa.mncdn.com/.../5312612.jpeg

SeikoSAS033J (aynı şekilde bunu da çarklarına kadar aynı olarak yapılmış olanını almıştım 471$ fiyatı vardı)
    www.edipsaat.com/...o-astron-gps-solar-sas033j.jpg

Şahsen ben gösterdiğin saati beğenmedim. Ucuz bir dizayn. 14-17 yaş arası ergen saati gibi duruyor. Saatin çerçevesi küçük olmasına rağmen kasasındaki 05, 10. 15 yazan yubarlak halka kaba ve estetik değil. Ayrıca kordonu seyyarsatıcıların sattığı ucuz bileklikleri andırıyor

0|0
    0|0
    • Tamam da sen ortalama bin tl ye saat öneriyorsun. Bende o civarlarda çok rahat sağlam saatler bulabilirim. Beğenmediyseniz saat önerin dediysek burada bin iki bin tl ye herkes saat önerir :D

• İlk saat yani casio 1000 lira değil. Ayrıca seiko markasının bir çok modelinin 350 lira civarına görüntüsünün aynı olduğu taklitleri mevcut

• Güzel kendime alacağım kürd renkleri ve ırkçılık peşinde korsanlara inat alıp takacagim. 3 renk yan yana geldi mi bunları cin gibi 3 harfli aman uzak dur misali bir psikolojik ruh hastalık oluştu eğitimsiz iğrençlesen demokrasi anlayışı olmayan kişilerde durum bu.

0|1
    0|0
  • O indirimler hep olur panpa raad ol hemen alma :P

0|0
    0|0
  • Saate o kadar para verilmez şahsen. Ama sen veriyorsan eğer, bunu alma başka bir saat al. Iyi değil bence bu :))

0|0
    0|0
  • Gerçek fiyatı 180 liradır bindirim indirim yapılmış halidir. Ama saat ben starım diyor. Param olsa ikiletmem. Başarım parayı pazarlık yaparım birde.

0|0
    0|0
  • Pek beğenmedim açıkçası.

0|0
    0|0
    • Beğendiğin saat önerilerini yap da bakalım

• tamam da kardeş bunların bin türlü saat çeşidi var. Resim atarsan daha net anlaşılır önerin

• Yeni uyeyim foto gonderme kismini bulamadim ama Diesel dz4381 en çok sevdiğim saatimdir. Bir çok kişiden de saatle ilgili olumlu yorum almisligim vardır. Bence eğer tarzına uygunsa değerlendirmeye alabilirsin

• 260 a daha güzellerinin bulursun

0|0
    0|0
    • tamam işte bulamadım buluyosanız ss atında bakalım diyorum yarım saattir :D

• Alma hayatımda gördüğüm en kötü saat

0|0
    0|0
    • Öner o zaman ss at bakalım seninkilere :D

Yükleniyor...