En iyi iç çamaşırı markası hangisi, ne tavsiye ediyorsunuz? Hangi marka iç çamaşırı tercih ediyorsunuz?

Gizli Üye

Hangi iç çamaşırı/sütyen markasının ürünleri daha rahat, hangisini tercih ediyorsunuz? En iyi iç çamaşırı markası hangisi?

İç çamaşırı alırken siz nelere dikkat ediyorsunuz? Benim için pamuklu olması önemli. Zira diğerleri hiç konforlu gelmiyor. Kaliteli iç giyim markaları hangisi?

En iyi iç çamaşırı markası hangisi, ne tavsiye ediyorsunuz? Hangi marka iç çamaşırı tercih ediyorsunuz?