İstanbul'da deri kaban nereden alınır?

pekkomik s
Kendime kaliteli bir deri kaban almak istiyorum. Şöyle hem yıllarca giyilebilecek, güzel kesim bir şey olsun hem de kalitesi yüksek olsun. Ufak sayılamayacak bir meblağı gözden çıkarmam lazım bunun için biliyorum ama sadece markaya ödenen paralardan da hoşlanmıyorum.

Bana önerebileceğiniz hem kalitesi hem de model kesimleri iyi olan bir marka veya deri üzerine çalışan markaların yoğunlaştığı bir yer var mı?

Ha bu arada kaban olması şart değil kesinlikle mont aramıyorum, kalçaları da örtsün en azından.

şöyle bir şey olabilir mesela:

link

ya da şöyle:

link

İstanbul'da deri kaban nereden alınır?