Tarzın ne, kişiliğini hangi kıyafet yansıtır?

hd_men
Senin tarzın ne, kişiliğini hangi kıyafet yansıtır?

-sokak tarzı:yırtık,isyankar,kirli ve buruşuk görünümlü kıyafetler.

-spor tarz:rahatlığı,konforu,hareketi sağlayan kıyafetler.

-aristokrat tarz:ciddi kesimli,şık,pahalı,markalı kıyafetler.

-marjinal tarz:sıradışı,hiçbir kalıba ve standarda uymayan kıyafetler.

-hippie tarzı:rengarenk,bol,eğlenceli kıyafetler.

-punk tarzı:çizgili,kareli,baskılı,resimli ve renkli kıyafetler.

-gothic tarzı:siyah,kordonlu,eski çağlardan kalma kıyafetler.

-metal tarzı:siyah,baskılı,özensiz,kullanışlı,zincirli,demirli kıyafetler.

-hip-hop tarzı:çok bol,rahat,zincirli kıyafetler.

-klasik tarz:ciddi kesimli,saygı uyandıran,dikkat çekmeyen,siyah,gri,lacivert ve kahverengi renkli kıyafetler.

-dini tarz:ait olunan dinin sınırları çerçevesindeki kıyafetler.

-tikky tarzı:markalı,son moda,pahalı,dikkat çekici kıyafetler.

-dekolte-transparan tarz:cinselliği sergileyen,cüretkar kıyafetler.
Güncellemeler
+1 yıl
bu kadar mı.(
Güncellemeler
+1 yıl
sizi yansıtan dedim...?

Tarzın ne, kişiliğini hangi kıyafet yansıtır?