Erkeklerin mini etek giyen kızlar hakkındaki düşünceleri neler?

friviç
Soruya bakınca biraz saçma gelebilir ama şu bir gerçek ki erkeklerin çoğu ya da bazıları diyeyim mini etek giyen kızları görünce hem beğenerek bakarlar hemde tabiri hoş olmayan ''kaşar'' gibi argo benzetmelerde bulunuyorlar. Bu bir ön yargıdır.

Evet KS erkek üyeleri bu hakkında aklınıza ilk gelen düşünceleri alabilir miyim?
Erkeklerin mini etek giyen kızlar hakkındaki düşünceleri neler?