Türkiye'de kızlar güzel olmadığı halde sizce kendilerini güzel mi sanıyorlar?

jasmin007
Türkiyede kızlar güzel olmadığı halde sizce kendilerini güzelmi sanıyolar hani şunu kabul etmek lazımkı türkiye kızlar için bi erkek cenneti kız çirkin olmadığı sürece neredeyse kimle isterse tanışabiliyor çıkabiliyor uzun yıllar almanyada kaldım almanyada herkes ne oldunu çok iyi biliyor çünkü orda sınırlarını biliyor test ede biliyor ama türkiyede böyle bi durum yok sizce türkiyedeki kızlar kendilerini olduklarından güzelmi görüyorlar koyunun olmadığı yerde keçiye evliya çelebimi deniyor.?
Türkiye'de kızlar güzel olmadığı halde sizce kendilerini güzel mi sanıyorlar?