Zayıf kadınlar mı yoksa balıketli kadınlar mı daha çekici?

Gizli Üye
32 beden kadınlar mı yoksa 42 beden kadınlar mı daha çekici? Sürekli medyada olsun dışarda olsun zayıflama ve zayıflatma mücadelesi var. Tamam sağlık için gerekliysa olsun ama bunu takıntı haline getirmenin bir lüzumu yok. İnsana hangi beden yakışıyorsa o şekilde kalmalı bence herkesi tek kalıba sokmaya gerek yok.. Bu soruyu neden sordum peki? bakalım herkes de bu takıntı durumu devam ediyor mu?

42 Beden

32 beden kadınlar mı yoksa 42 beden kadınlar mı daha çekici?

32 beden

Zayıf kadınlar mı yoksa balıketli kadınlar mı daha çekici?

32 beden
42 beden
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Anketteki 42 +2/-2 değişgenlik gösterir:) 32 nin de 38 e kadar yolu var:)
Zayıf kadınlar mı yoksa balıketli kadınlar mı daha çekici?