Bemiks, evigen, bepanthen ve doğum kontrol hapını elseve şampuana karıştırmak?

katherinepetrova
Saçlarım boyadan dolayı yıpranmış ve incelmiş durumda. Bu yüzden internetten bulduğum ve daha önce doktorumun yazdığı ampulleri şampuana karıştırmayı denemeye karar verdim. Öncelikle şampuan 650ml.
Bu şampuanın içine saydığım ampullerden kaç tane kırmalıyım, 1 kutu doğum kontrol hapının hepsini kırmalı mıyım? Bunun ayarını nasıl yapacağım? Bilen var mı?
Ayrıca bu formülü uygulayan ve sonuç alan var mı?
Bemiks, evigen, bepanthen ve doğum kontrol hapını elseve şampuana karıştırmak?