Kızlar, sarık takmak istiyorum sizlerde sarıklı genç bir erkek görseniz ne tepki verirsiniz? hoşlanırmısınız?

Gizli Üye
genç bir erkeğim henüz 23 yaşındayım böyle sarık takmak takke takmak hevesim var dini kıyafetler giyinmeyi seviyorum normalde takmıyorum ama satın alcam bir sarık siparişi vercem evimde takcam sarık hoşuma gidiyor ben sarık takıp yolda yürüsem insanların tuhaf bakışlarıyla karşılaşcahımı düşünüyorum acaba taksam rezilmi olurum yoksa beni beğenen bir kız çıkarmı? kızlar böyle bir erkek görseniz ne düşünürsünüz? bekarım
Kızlar, sarık takmak istiyorum sizlerde sarıklı genç bir erkek görseniz ne tepki verirsiniz.? hoşlanırmısınız .?

Kızlar, sarık takmak istiyorum sizlerde sarıklı genç bir erkek görseniz ne tepki verirsiniz? hoşlanırmısınız?