Kına gecesinde ne giymeliyim, nasıl olmalıyım?

Gizli Üye
Hoşlandıgım çocugun kuzeninin kına gecesi var yarın. Aile de giriyor işe çocukla konuşuyorum ve iyi de anlaşırız. Şimdi öncelikle beyaz uzun elbisemi giyip hanım hanımcık mı olmalıyım yoksa siyah mini elbiseyle seksi mi görünmeliyim ?
Güncellemeler
+1 yıl
Annem sayesinde kına gecesi iptal oldu.. Belki de hayırlısı buydu benim için bilemiyorum. Hiç yapmayacagı şeyi yaptı bugun. O kadar saatlerce hazırlanmama ragmen.. Düğüne de gidemem... Herkese teşekkür ediyorum.
Kına gecesinde ne giymeliyim, nasıl olmalıyım?