Gözünüz hangi renk karşı cinste hoşlandığınız göz rengi hangisi?

Sabırsızaşık

Gözünüz hangi renk karşı cinste hoşlandığınız göz rengi hangisi?
Gözünüz hangi renk karşı cinste sevdiğiniz göz rengi hangisi?
Güncellemeler
+1 yıl
Biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa, belki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.:)
Güncellemeler
+1 yıl
Unutulmamalı ki; gözleri güzel yapan rengi ya da boyası değil, bakışların ta kendisidir. :)
Gözünüz hangi renk karşı cinste hoşlandığınız göz rengi hangisi?