Sol kolu tamamen dövmeli bir erkek itici midir (resimli)?

Gizli Üye
Şu kızın dövmesi gibi renkli ve tamamen bütün koluma dövme yaptırmayı düşünüyorum. sebebi de 188im spor yapıyorum hafif kaslıyım ama el bileklerim çok ince ve üstteki kaslara rağmen yazın biraz utanıyorum. böyle yaptırsam havalı olur diye düşünüyorum ama sizce itici mi olur? Özellikle

(kızın dövmesi gibi renkli bir model düşündüğüm için onu koydum ve tek koluma olucak ikisi de değil)

lh3.googleusercontent.com/.../7Pg7ZHJMYFb9eowP33_Xki9z2sX9OkbRwCRxHPBl_OvnpI_Wbn-yRqC60h7yjX668vu83tMcvP-ypipx3XYaI_MATOeIcIZM2hKoEMtzQlB4VSQ=w384-h384-nc
Güncellemeler
+1 yıl
Neden itici ya da itici bulanlar sebebini de yazarsa sevinirim arkadaşlar tam arada kaldım biriniz güzel biriniz itici diyor :D
Sol kolu tamamen dövmeli bir erkek itici midir (resimli)?