Saçlarımı permasız nasıl kıvırcık yapabilirim? Kıvırcık saç için ne yapmam gerek?

Gizli Üye
Kıvırcık saçlı olmak için ne yapmalıyım arkadaşlar? Geçici değil kalıcı ve doğal bir kıvırcık olmasını istiyorum. Küçükken saçlarım bonus idi. Şu an dalgalı. İleride tekrar kıvırcık olabileceğini söylüyorlar. Yakın arkadaşımında öyleydi, saçlarını sürekli ördü. Şu an saçları kıvır kıvır ve uzun.
Saçlarımı permasız nasıl kıvırcık yapabilirim? Kıvırcık saç için ne yapmam gerek?