Çok çirkin ve bakımsızım? yaptırmak istediğim şeylere de hep para gerekiyor maddi durumum yok :(?

Gizli Üye
Yüzümde sivilceler, siyah noktalar var. Saçlarım bakımsız. Göbeğim var , yüzümde tüylenme sorunum var. Güzel kıyafetler alamıyorum. Durumum yok. Yine de olabildiğince dikkat ediyorum ama bunlara kesin çözüm için para gerekiyor lazer epilasyon , sivilceler için lazer tedavi, spor salonu vs. ama maalesef...

Ne yapmalıyım, bunalımdayım. Artık ben de güzel görünmek istiyorum yani en azından bakımlı görünmek :( öğrenciyim bir de kıt kanaat geçiniyoruz.
Çok çirkin ve bakımsızım? yaptırmak istediğim şeylere de hep para gerekiyor maddi durumum yok :(?