Göğüs büyütme yöntemleri, göğüsleri büyütmenin yolları nelerdir? (Doğal Yöntemler)

Gizli Üye
Yaşım 18 ve yaşıma göre hiç yok desem yeridir. Okulda soyunma odasında kızlar bilir rahat olmanın ne demek olduğunu ama ben yapamıyorum işte herkes birbirinin yanında rahat rahat giyinirken ben kabine kaçıyorum utancımdan. Benden daha zayıf arkadaşımın göğüsleri taşıyor sütyenden yahu. Boyum 1.70 kilom 50. Ne yapacağım ben ya? Resmen erkek gibiyim hiç kadınsılık hissedemiyorum.
göğüs büyütme yöntemleri
Şimdi kadınlık göğüslerden mi ibaret edemeyin öyle. Deneyip de faydasını gördüğünüz yöntemler varsa ya da işe yarayacak göğüs büyütme yöntemleri, göğüsleri büyütmenin yolları varsa yazar mısınız? ( seni seven böylede sever iyisin hoşsun gibi şeyler kullanmayın lütfen)
Göğüs büyütme yöntemleri, göğüsleri büyütmenin yolları nelerdir? (Doğal Yöntemler)