Sarışın kızlar esmer erkeklerden mi hoşlanır?

Sarışın bir kız esmer bir erkekden hoşlanır mi veya ten kızlar için söz konusu mudur?

0|0
159

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• genel de zıt tenler birbirini daha çok çekiyor sarışınlar esmerden , esmerler sarışından hoşlanıyor ama %100 böyledir diye bir şey yok

0|0
    0|0
    • harbiden öyle ben sarışın kızlardan hoşlanıyorum sarışın kızlarda hep bende gözleri =) doğru bi açıklama

• bence öyle :) sarısınlar beni hiç cekmemiştir su zamana kadar..esmer güzeli bir adamla da evlendim :)

0|0
    0|0
  • tercih meselesi. ten rengi kimine sorun kimine değil. mesela sarışın ve bayağı beyaz tenli bir arkadaşım var, esmerlerden resmen nefret ediyor sırf esmer oldukları için. konuşası onlara bakası bile gelmez. ama dediğim gibi herkes için geçerli değil. bir genelleme yapılamaz.

0|0
    0|0
    • çakma sarışın arkadaşın türkse büyük sıkıntı var %99 u çakma sarışın bu ülkedekilerin ama şöyle bir durum var gerçek sarışınsa rus olsun slav olsun alman olsun buradaki sarışınlar gerçek sarışın mavi gözlü avrupa ve sscb ye mensup ülkelerin büyük kısmı soğuk onlar esmerleri sever (esmerden kastım saçı sakalına karışmış adam değil ya da ten rengi beyaz saçı siyah değil onu karıştırmayınbilinçlice esmerleşmiş erkekler uzun boyda şartları onların boyları uzun olduğu için en az 1.80 olmak gerek

• esmerim esmer ve kumralları beğeniyorum bence kadınlar genel anlamda esmer yada kumral beğenir ama sarışınlarlada çıkar evlenir nişanlanır yani sarışınlar sevilmez diye bişey yok,nişanlım sarışın:)

0|1
    0|0
  • ben sarışınım ve sarışınlardan daha çok hoşlanıyorum ama esmer olup hoşlandıklarımda var

0|2
    0|0
  • yani hemen hemen evet.ben mesela sarışınım ve hep esmerlerden hoşlanmışımdır.evleneceğim adamda esmer olsun taştan olsun demişimdir.Allahıma şükür eşimde esmer :)

0|0
    0|0
  • ben sarışınım ama kumral erkeklerden hoşlanıyorum.sadce bi kere esmer bir erkek arkadaşım olmuştu.neden bilmiyorum ama kumral erkeklerden hoşlanıyorum .

0|0
    0|0
  • herkes kendine zıt şeyleri beğenir buna herkes katılyo bazıları yediremiyo ama burdakilerin çoğu sallamış bişeyler.

0|0
    0|0
  • genelleme yapılırsa sarışınlar esmerlerden esmerler de sarışınlardan hoşlanıyor :p

0|1
    0|0
  • ben sarışınım esmer erkeklerden den bende hoşlanmıyorum bence erkeğim kumralı makbul

0|0
    0|0
  • Erkeğin her anlamda esmeri makbuldur.

0|1
    0|1
  • hoşlanabilir bu tecih meselesi,yani ten rengi aynı olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • ben kumralım esmerleri beğeniorum

0|0
    0|0
  • sarısınlara sormak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• soguk ulkelerin kadinlari esmer erkeklerden hoslanir bizim buralarda alt ve siklenmeyen kesimler sevmezler esmerleri ama gercekten az cok hakkini verirseniz plajlarda ve yabanci ulkelerde ilgi gorursunuz esmerden kastim bronz ten ten söz konusu beyaz tenli olupda siyah sacli olmak esmerlik degildir bunuda herkes boyle bilsin kas kas dersiniz steroidle 10-15dk da guclenen bir vicud gorursunuz ama kalici degildir ter yoluyla ya da bosaltimla kolayca vicuddan atilabilir holywood oyunculari en cok kullanir yani anlayacaginiz o ki kas dedigimiz sey basit bisey turkiye ve belli basli ulkelerde belli bir kesme hitap eden bisey yani her yerde ilgi gormez herseyin iyi olmasi lazim bronz ten , belli bir kalip kas olmasina gerek yok (modacilar arasinda büyük kavgalar var kas konusunda kasli erkek gormek istemiyolarmis onlar daha iyi bilir) yakinda hersey ortaya cikar birbirinizi kandirmayin , uzun boy 1.80-1.88 ve modaya ayak uydurabilmek bunlari saglarsaniz on plandasinizdir yapamazssaniz sadece turkiyede belli bir kesme hitap edersiniz sayilari cok degildir kusursuza yakin olmalisiniz bir kasla ilerlemiyo bu isler hatta gerek bile yok kavgalar neticelenirse akla kara belli olur

0|0
    0|0
    • önemli olan güzel kadinlarin ve modacilarin ne gordugu basit siradan bir kiz kasi sever ota boka yavsar asillik ve guzellikten nasibini alamamistir yani onlara gostermdk marifet degil kisaca

• Sarışını bilmem de Türk kızları genelde esmer erkeklerden hoşlaıyorlar.

0|0
    0|0
  • Esmerim ama hayatımda sarisin bır kadın olmasını istemiyorum. Beyaz ten olabilir ama sarisinlar beyaz tenlilere yakışıyor.

0|0
    0|0
  • sscb ye mensup ülkeler ve avrupanın geneli esmer erkeklerden hoşlanırlar malum gelen turistlerden belli sadece buradaki turistler değil bide genelleme yapıyorum %90 a yakını bu ülkelerde anket seçiminde esmerleri seçmiş

0|0
    0|0
  • esmerleri severim esmerlerde beni sever:) hafif sarışınım..sanırım kendisi nasılsa tam aksini sevme eğilimi var kadınlarda...

0|0
    0|0
  • evet bnde esmerim ama beyaz tenli bayanlara bayiliyorum...

0|0
    0|0
  • Kumrallardan hepsi hoşlanıyor, evet.

0|0
    0|0
  • Sarışın esmere , esmer kumrala , kumral kızıla . kızıl zenciye... Maşallah Böyle Devam :D

0|0
    0|0
  • genel anlamda yakisikli isen esmer beyaz fark etmiyor kadinlar icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...