Kadınlar Neden Tayt Giyer? (Detaylı Açıklamalı)?

Gizli Üye
Kadınlar Neden Tayt Giyer?

Kadınların tayt giyme sebebine bir çok cevap bulduk işte kadınların tayt giyme sebepleri;

- 1. Tayt, kadının kendini şişman hissettiğinde ona kendisini zayıf ve rahat hissettiriyor

- 2. Tayt, en düz kalçalı bayanları bile kusursuz popoları varmış gibi görünebiliyor.

- 3. Tayt, her yerde giyilebilir bir kıyafet.
- 4. Tayt, mükemmel bir seyahat kıyafetidir. Bacaklarını istedikleri şekilde hareket ettirebilir ve rahat bir yolculuk geçirirler fakat kot pantolon ya da mini etek için bu durum geçerli olmamaktadır.

i.sabah.com.tr/.../001_d.jpg

- 5. Aynı tayt, bir hafta içinde birkaç kez üst üste giyilse bile kimse bunu fark etmez. Tek yapılması gereken farklı kıyafetlerle kombinlemektir.
- 7. Taytlar, çizme veya bot giydiğinizde sorun yaratmazlar.
- 8. Sarhoş bir kadın tayt giymişse, eve geldiğinde kıyafetini değiştirme eziyetine katlanmaz ve Kıyafetiyle uyuma şansı vardır.

media4.tchibo-content.de/.../...alti-spor-tayt.jpg

- 9. Tayt, eşofman olarak da kullanılabilmektedir.
- 10. Kadınlar, taytın pantolon olup olmadığını tartışmayı bile eğlenceli bulmaktadırlar.
- 11. Üzerindeki bir elbise mi yoksa bir t-shirt mü ikilemi yaşıyorsa altına bir tayt geçirir ve sorun ortadan kalkar.

www.icgiyims.com/.../...e-mood-7226-tayt-takim.jpg

Özellikle pembeli üyelerimizin bu metin hakkındaki fikirlerini merak ediyorum. Bana güzel, mantıklı ve eğlenceli geldi yani doğru olduğunu düşünüyorum. Bu kadar geçerli sebepleri varken giymeleri gayet doğal kanısına vardım :) Herkese vereceği cevaplar için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Kadınlar Neden Tayt Giyer? (Detaylı Açıklamalı)?