Hukuki acidan bir soru soracagim? Bilenler cevaplasin lutfen lazer epilasyonla ilgili?

Gizli Üye
Umraniyedeki bir guzellik merkezinde gobek bolgesi lazer epilasyon icin kaydoldum paket seans aldim ve toplamda 150 tl tutuyordu.
ilk seansda 50 tl odedim guzeldi memnun kaldim fakat 2. Seansta 50 tl daha odedim gobegimi yakti hayvanlar. Su an bayagi iyilesti ama iz kalir diye cok korkuyorum.
Yonetici sozlesmenin iptali sartlarinda iptal edersem %20sini odeyecgimi soyledi ustune birdw paket degil tek seans fiyatindan indirim olacakmis.
Tek seans 18 tl
ilk seansimdan memnun kaldim ve ben 83 lirami geri istiyorum.
kadin para iadesi yapmiyoruz ama size gunes kremi verelim dedi.
ben bunun samimiyetinw inanmiyorum yarin annemle gidip parami almak istiyorum.
Sonucta keyfime iptal ettirmiyorum yaktilar gobegimi ve girmedigim seansin parasini neden essek gibi odiyim ben ustune oyle kalitesiz biryerden gunea kremi almak ostemoyorum bir isime yaramaz.

Bu durumda parami alabilirmiyim alamazmiyim?
Güncellemeler
+1 yıl
Pardon 82 tl geri istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
GUNCEELL
Hukuki acidan bir soru soracagim? Bilenler cevaplasin lutfen lazer epilasyonla ilgili?