Saçlarını fönle kabartan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

smokegazer
Elindeki fön makinesiyle düz saçlarını yakar yakar ve alnına düşmemesini sağlayarak kabartır, sadece önünü kabartmakla kalmaz tüm saçını kabartır. Bazıları bu yüzden kirpi benzetmesi yapar bu insanlara, bazıları da kendisi gibi çok çekici bulur. Lise yıllarımda kabartırdım saçlarımı, şimdi daha düzgün ve şekilli olsa da bolca spreye ihtiyaç duyan bir saç modelim var. Siz saçını kabartanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Uzun saçları biraz kısaltıp yanları üç numara yaptım, fönle saçı kabartıp sağa doğru yatırdım ama spreysiz olduğu için biraz dağınık kaldı tabi üstler, bakalım çevreden yorumlar gibi olumlu tepki alabilecek miyim :D
Saçlarını fönle kabartan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?