Erkekler niye balık etli kızlardan hoşlanıyorlar?

Ben 20 yasindayim isvecede yasiyorum, gayet guzel ve cekici bir kadinim, bide oldukca zayifim fakat isvece benim bi turk arkadasim var, kizin boyu 165 ve biraz fazla kilolari var, fakat yuzu cok tatl ve hata ozun kalin ve luley saclari var ve hata yuzu okadar guzelki makyaj bile yapmayi ihtac bulmiyor yani cok dogal bi guzeli var ve hatta ne acik neden kapali giymiyor, bense acik giyniyorum burda normal oldu diye, fakat nereye gitsek mesela dugun yada birlikte carsiya insek, surekli butun erkeklerin guzu arkadasimda, hata gecen haffta bi kaffeye gittik, orda bir oglan gördum eskiden cok hoslandim ama bana hitc yuz vermedi ama arkadasimi görur görmez hemen kapildi...

0|0
32|130

En İyi Kız Görüşü

• balık etli hatunlar daha güzel hatta daha sexy diyebilirizz :)) ++++ bisey giydiklerimizde tasıyoruz ben erkek olsam eşim zayıf olsa atsam elimi ne o öyle kemikk ya ıyyyyy şükür Allah'ımm :))

4|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 130

• sadece fiziksel olarak bakıp bu kız zayıf bundan hoşlanmalıyım bu kız kilolu bundan hoşlanmalıyım diyen erkek olduğunu sanmıyorum..bence bu biraz sempatiklikle ilgili onun yaydığı enerji daha fazla olabilir

5|0
    0|0
  • iidir iiiii balık etli hatunları sever türk erkeği inanmıyorsan etrafına bak

1|0
    0|0
  • "En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa... Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle." diyor Can Yücel. Kendini sev, seni seven çıkacaktır :)

0|0
    0|0
  • bence saglikli olduktan sonra
    baliketlisi ya da zayifi
    gönlüm kimi severse
    güzel odur

2|0
    0|1
    • Sanki bebek bekler gibi olmuş ya bu😊😊

• @jelyboon zayiflama hastaligi diye bir hastalik var
      öylede hastalikli olmasin yani:)

• e tabi çıtayı ne kadar geniş tutarsak o kadar olma sayısı artar sevgili kisisinin :)

• "buradan karı kız düşüyormuş" erkekleri beğenmez bu 1.
    yakışıklı dediğin adam gibi adam sanılan asker kaçakları milliyetçiler anlamaz bu 2.
    ayakları 42 olan erkek kilolu der ki "bamyanın aç karnı doyuramayacağını bilir" bu 3.
    yani benim anonim arkadaşım bir yerlerde hala buluşup rose şarap ısmarlayacak erkekler var, soğuk sokak köşelerinde seni gördüğünde eldivenini çıkarıp elini tutacak olanlar az da olsa var, yatağa girdiğinizde bütün cool havasını kaybedip saldıran değil de ayaklarına masaj yapan erkek cidden çok az var.
    Ama tabi ki her şey sevme sevilme değil, balık etli kadınların şehvetli duruşu, ya da her hangi bir yerde gördüğüm bir balık etliyi düşünmek bile nefes kesebiliyor.

0|0
    0|0
  • Soru değil bu sadece ufak özet geçmişsin :D

Mesela ben balık etli kızları hiç sevmem. Kafama silah dayasalarda. İnce, sutun gibi bacakları olan, belirgin hatlara sahip kızları begenirim VE ayrıca hoşandıgın erkek balık etli seven biriymiş en azından gerçeği öğrendin :)

0|0
    0|0
  • Balık etli diyince ülkemizde yanlış bir anlaşılma var 70 kilo kıza balık et deniyo balık et kate upton dır ki kate upton zayıf olarak görülüyo bizim memlkette türk kızları arasında balık et denilenlerin çoğu şişman sınıfnda maalesef

2|0
    0|0
    • alakası yok balık etli kadın beli ince basenleri ve göğüsleri dolgun olan kadındır :) kilosu yakışan kadındır :) kastım un çuvalı gibi kadınlar değil. ülkemizde kilosu olan her kadın balık etliyim diyor kemiklerim iri diyor :)))))))

• Aynen katılıyorum ülkemzde kızların çoğu şişman

• Büyük memeli olanından...

0|0
    1|0
  • balıketi kızlardan hoşlanırız çünkü erkekler kadınlarda dolgun kalca ve iri göğüs isterler buda balıketi kadınlarda var :)))

3|0
    0|0
  • sende kompleks oluşmuş. herkesin bir beğeneni vardır. her erkek balıketli sever diye bir şey yok.

eminim seni beğenenleri sen görmüyorsundur

2|0
    0|0
    • Yok fakat, ben özelikle böyle 185 boylarda ve genic umuzlari kasli erklerden hoslaniyorum bunlarda bi turlu bana denk gelmiyor sadece arkadasima...

• kesinlikle zayıflıktan yanayım kız değin narin olmalıdır zaten bayanlar için kullanılan iltifatların çoğu bu narinlikten geliyo neden bayanları çiçeğe benzetsinler ki? www.facebook.com/video.php

0|0
    0|0
  • İkisinin ortası daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Mümkünse zayıf olsun, genelleme dışıyım.

0|0
    0|0
  • neden herkesle bir tutuyortsunki kendini. görüyorsunki (sizin inancınıza göre tanrı) herkese farklı yaratmış. onun güzel olması günahsız olduğu anlamına gelmez.senin normal güzel olman kendini kötü hissettirmez. tanrı herkese kader çzimiştir istesekte istemesekte iyi yada kötü o kaderle yüzleşeceğiz.obez olmadığına dua edeceğine zayıflıktan şikayet ediyorsun. eğer zayıflığın seni hasta edecek kadar değilse hiç dert etme kendi kendine problem meydana getirme derim.

0|0
    0|0
  • sen bunu takıntı haline getirmişşin, cunku tanıdıgım kızların yuzde doksanı zayıflamaya calısıyo, erkeklerin balık etli sevdiği konusu ise biraz saibelidir yani duruma göre degısebılır. bizim ülkemizde bunun bıraz kabaca atasözü dahi vardır, "yemegin salçalısı, kadının kalcalısı" gibi, =))

1|0
    0|0
  • Bugün çipura yedim, hiç hoşuma gitmedi. Sizin etiniz nasıl oluyor? :-)

0|0
    0|0
  • Balik etli 😎

1|0
    0|0
  • Çok zayıfmı balık etlimi dersen balık etli tabiki ama bunlar önemli değil ya aslına bakarsan sevmek yeterli takma böle şeylere ;)

2|0
    0|0
  • Zayıf olsun

1|0
    0|0
  • Hani bi söz vardırya yemeğin salçalısı kadının kalçalısı diye, ondan arkadaşın erkeklere daha bi çekici ve hoş geliyordur. Ben balık etli kızlardan hoşlanırım, Yanımda gezerken olsun, elini beline doladıgımda elime kemik degilde et gelsin isterim. Bence balık etli kızlar her zaman 0 beden denilen kızlardan öndedir...

1|0
    0|0
  • Balık etliler candır :)) güzelsen biraz kilo almaya bak

2|0
    0|0
  • ikisininde ortası makbul ne çok kilo ne az balık etli iyidir zayıf kızlar dikkat çekmez tahta kurusu olmasında

0|0
    0|0
  • Bedenleri bilmem ama fazla kilo olmasın yeter balık etli olur

1|0
    0|0
  • kızlı erkekli arkadaş ortamında bunun muhabbeti geçmişti. balık etli bayan arkadaşlardan birisi "vurdun mu çat çat kemiğe değil, löp löp ete değcek" diyerek noktayı koymuştu.

1|0
    0|0
  • bir link atsaydın kimin güzel olduğuna karar verseydik daha iyi olurdu

1|0
    0|0
  • Balık etli.

1|0
    0|0
  • Zayıf iyidir ya balıketliler kilo almaya çok müsait

1|0
    1|0
    • hamsi değilim:) ama ton balığıda değilim :)

• Ya aslında kemiklerin sayılacağı kadar zayıf olması da iyi olmaz da balık etli lafı beni hep korkutmuştur. İleride balina olma sonra :D

• Kör kendinen pay biçermiş. Ben zayıfın genelde zayıflar daha ilgimi çekiyor. Olmadı balık eti olabiliyor. tabi şuda var : zayıf kızlar bizi tercih eder mi orası muamma.

1|0
    0|0
    • balık etli bir kadın çekici gelmez mi?

• Bişey sorucam erkek arkadaşına sorsana sence nasılım diye? Sonuçta esas onu ilgilendiren konu yani. Adam belki ton balığı seviyor. :) Bu kişiden kişiyede değişir. Zayıf kıza tahta gibi diyen erkek dolu bu memlekette.

• olumsuz yorumlara takılmayın şişman olduğunuzu düşünüyorsanız spor ve dengeli beslenmeye başlayabilirsiniz. boy kütle indexinizi hesaplarmısınız

kilonuzu boyunuzun karesine bölüp sonucu yazar mısınız

1|0
    0|0
    • 21,9 çıktı nasıl ?

• teşekkür ederim :)

• benim gözlemim eşini aldatanların çoğu fiziksel görünüşü veya pasifliği sorun yapıyor. birine sormuşlar niye alman kadınla evlendin o da demiş ki bizimkiler yatakta yastık bastık gibi duruyor

• Balık etli kızlar erkeklerin dikkatini çeken kız tiplerindendir. Göbek kısmı sırıtmadıkça sıkıntı yok beğenilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    100

Kızlar Ne Diyor 31

• link

Bak boyle balik guzel degilmi

0|0
    1|0
  • Balık etli gibi durmuyorsun fotoğrafta. Her insana yakışan şey farklıdır diye düşünüyorum. Balık etli güzeller de var, zayıf da. Ama en ideal kilolar 54-62 arasıdır, boya göre tabi. Fazlası ve azı zararlı.

1|1
    0|0
  • Bende senin gibi olmak isterdim. İnsan hep olmayani ariyor iste. Aman ne fark eder 2side iyu bence, yakisani giyersen ;)

1|0
    0|1
  • Zayıfım ve mutluyum.

1|1
    1|0
  • onlar klasık ordaki kızlara alısmıslardır cunku ve acık kız hep goruyorlr arkadasın onlara degısık gelıyordur mesela turk erkeklerı de yabancıları begenır cunku degısık gelır anladın mı (:

4|1
    0|0
  • Zayıf ama saglıklı zayıf olunmalı yanı kemık gibi degıl

1|1
    0|0
  • zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Balık etli hatunlar çok Seksi

1|0
    0|1
  • Zayıf kız daha iyi tabiki

1|1
    0|0
  • Hafif balık etli

1|1
    0|0
  • balık etli hatunlar daha seksi zayıf bayanları sewmiyorum kemiklerinin görünmesi özellikle çok itici :p :D

0|0
    0|0
  • Balik etli kizdan kasit ne önce onu aciklayalm bence

0|1
    0|0
    • balık etli kız işte. çok kilolu olmayan çokta zayıf olmayan etine butuna dolgun

• Balık etli dediğimiz kız bir de uzun boyluysa çok güzel oluyor bence

1|1
    0|1
  • Bütün zayıflardan nefret ediyorum :D :D :D

0|0
    0|0
  • Zayif

0|0
    0|0
  • tabi ki de değilsin 36 beden balık etli kız mı olurmuş moralini bozmaya çalışıyorlar mükemmelsin :)

1|0
    0|0
  • balik etli kizlar daha guzelde ondan, daha kadinsi, hani derler ya, REAL WOMAN HAVE CURVES

2|1
    1|1
    • Öyledir kesinlikle, yani bakiyorum baliketli kadinlar daha cok dikat cekiyorlar...

• Çünki o kız senden daha güzel , üzgünüm acımasız gerçekler...

1|1
    1|1
  • balık etli veya zayıflık ıle ilgisi yoktur onun kımı insan şeytan tüylü olur .. ben de balık etlıyım ama hiç bir erkegın gözünü üzerımde hissetmedım :)

0|0
    0|0
  • Senden daha güzelse.

0|0
    0|0
  • sanki balık etli kız sen gibisin.

0|0
    0|0
  • 57-58 civarlarında dolaşır kilom. balık etliyim.

1|0
    0|0
  • E cevabını kendin vermişsin.

1|0
    0|0
  • Balık et😊

0|0
    0|0
  • Yok öyle bisey

0|0
    0|0
  • Balık eh idare eder ama balina kötü. Fotoğraftaki iğrenç öğğk.

0|0
    0|1
  • çünkü dolgun ve kıvrak vücut hatlarına sahip ve daha toplu sevimli görünürler veya görünürüz diyim :)

0|0
    0|0
  • Bende baliketliyim sadece 5 kilo fazlam var erkeklerin cogu baliketli diyorlar ama nedense hepsinin sevgilileri zayif citi piti hepsi yalanci

0|1
    0|1
  • Oo artık sen balina olmuşsun bu bedene sahipsen...

0|0
    3|1
    • sen de mükemmel kız olmuşsun bu cevapla dimi :D

• Çok zayıfım (rie rasmussenin vücuduna çok benziyor vücudum) kimi ayy çok zayıfsn diyor acıyarak bakıyorlar belki de ama ben beğeniyorum kendimi cunki zayıflasam da kemiklerim çok ince hep bi kıvrımım var uzun düzgün bacaklarım zayıf olmama rağmen dik yuvarlak iyi göğüslerim var iyiki türk kızlarına benzemiyorum ^ ^ boşver canım takma defilelere o arkadaşın gibileri değil bizim gibileri çıkarıyorlar :)

1|0
    6|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...