Esmer kız mı kumral kız mı zayıf kızmı kılolu kız mı sarışın kız mı karaşın kız mı :) diğer konuları halletmişiz gibi bir bunlara kaldı mevzu:)?

GENETİKKIYAMET
esmer kız mı kumral kız mı zayıf kızmı kılolu kız mı sarışın kız mı karaşın kız mı :) diğer konuları halletmişiz gibi bir bunlara kaldı mevzu:) tam tersi kızların erkeklerde yok baklavalı kasmı yok uzun boylu yok göz rengi yok yaşı yok başı yok dişi :) eve kuşmu alıyoruz yoksa bir ömürü paylaşacak hayat arkadaşımı eve ne alıyoruz kızlar erkekler hadin bakayım lafımı ortaya koydum :P

https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Esmer kız mı kumral kız mı zayıf kızmı kılolu kız mı sarışın kız mı karaşın kız mı :) diğer konuları halletmişiz gibi bir bunlara kaldı mevzu:)?