En iyi şampuan markası önerileri neler?

BeslenirkiBu
Saçlarımla yine başım dertte. 1-2 aydır Bioxcin kullanıyordum iyiydi. Bugün duş yaptım saçlarım keçe keçe oldu, zor taradım, bir de üstüne saçlarım lastik gibi sünüyordu. Sizce saçlarım için en iyi şampuan markası hangisi?
En iyi şampuan markası önerileri neler?
Saçlarımı hem güçlendirecek hem sağlıklı yapacak hem de saç dökülmesine karşı etkili olan kaliteli şampuan markaları önerir misiniz?

Ayrıca saç tipine uygun şampuanı belirlemek için şampuan testi yaptırmama gerek var mı?
En iyi şampuan markası önerileri neler?