En İyi Erkek Görüşleri

  • :) bir türk bir rus birde alman arabada gidiyorlar türk arabayı durdurup almanı arabadan atıp rusu arabaya atıyor :D yani sen anla gerisini :D rusu tek geçerim bu alemde soğuk ülkenin sıcak kanlı insanları guduuuuw :D

  • soğuk ülkenin sıcak canlıları tabiki ruslar :) aslında rus kızlarının adı çıkmış en güzel hatunlar çek cumhuriyetinde tescilledim bizzat :)

En İyi Kız Görüşü

  • alman kızları biraz iri yarı, kalın kemikli :D ruslar daha ince. ama yüz güzelliği olarak seçim yapamam, ikisi de güzel allah için.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 31
  • Rus salatası.

    Bir de tripsiz Türk kızı...
    Bende de nasıl bir hayalgücü varsa artık... :D

  • Ruslar bence daha güzel ya, Almanlar daha tatlı

  • Russssssssssss

  • Ukraynalılar ruslar dan daha güzel slav ırkının en tepesinde Ancak bir alman ile RUS kıyaslanır mı yahu :)
    RUS RUS

  • Türkkk

  • Bence ruslar daha güzeller. Ama biraz pisler. O yüzden tercihim almanlardan yana

  • Şişman olmasında Alman olsun

  • Bu sorunun cevabını duymaktan sıkılmıyorsunuz ama tekrar söyleyelim RUS :)

  • hindistan gızları

  • Sevgilim hepsinden guzel

  • Rus ya tartışmaya acılamaz bir konudur bu :D

  • Benim olan en güzeli

  • mazoşist olsn da memleket farketmez :D

  • deucland deucland heil hitler :)

  • Ben Alman diyorum. Almanlara karşı bir sempatim var benim genel olarak. Tarafsız cevaplamıyorum yani.

  • Almanlar panzer gibi oluyor mübarek RUS RUS RUS RUS RUS
    ama kişilik olarak hımm yine RUS
    çünkü ruslar tam türkler gibi davranıyor araştırabilirsiniz :D

  • italyan erkekleri :D

  • İspanyol kızları

  • alman helgalar rus olgaları gotururmu bılemem kanks

  • İki tarafında güzeli çirkini var (turkish)

  • Daha Fazla (17)