Hangi kıyafetle ilk buluşmaya gitmek gerekir?

İlk buluşmaya gidilirken nasıl giyinilmeli kızlar ? sizden tavsiye alablir miyim.

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

• Beyaz gömlek Biraz düşük bel pantolon beyaz adidas spor ayakkabı gömleğin üstüne gri veya siyah triko

0|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• link böyle git

1|0
    0|0
  • kot pantalon ve gömlek olabilir

0|0
    0|0
  • ne giyersen giy altına parmak arası terlik giy...

0|0
    0|1
  • bilemedim yaa senin içinmi olacak..

0|0
    0|0
  • normalde nasıl giyiniyosan öyle

0|0
    0|0
  • spor giyip ayakkabını cat giy yada spor ayakkabı ama cat aykkbı ile salaş giyinen erkekler çok karizmatik :)

0|0
    0|0
  • Spor giyin.

0|0
    0|1
  • Gitceniz yere bagli ama yinede rahat ve tarzindan cikma

0|0
    0|1
  • Kirmizi giymek sart

0|0
    0|0
  • beyaz gömlek düşük bel pantolon.

0|0
    0|0
  • Kırmızı straplez elbisem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben her zamanki gibi ya şortun üzerine spor tshirt çekerim ya da kot giyeceksem üstüne polo yaka tshift. Allak her zamanki gibi spor ayakkabılarım.

Ben böyleyim, bilmem sana uyar mı? Rahatına bakacaksın usta, kasmaya gerek yok.

1|0
    1|1
  • nerde buluştuguna göre değişir.

0|0
    0|0
  • bi keresinde halısaha maçından sonra bi hatunla buluşmuştum. üzerimde galatasaray forması, siyah şort altımdada kramponla. sizi temin ederim ki, o gün bugündür peşimi bırakmıyor. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sportif takıl

0|0
    0|0
  • Güzel spor bir gömlek kot pantolon beyaz spor ayakkabı. birde saati kolunda unutma :)

0|0
    0|0
  • takım giy..onun için özel olur ve önemsendiğini düşünür.

1|0
    0|1
  • Boyun ne kadar ?

0|0
    0|0
    • Güzel bir kot pantolon gömlek üstüne saçların salık olsun güzelce düzelt kokun önemlidir parfümün herzaman kalıcı kalıcak onun burnunda. . ayakkabı olarak topuklu giymede spor yada babet olabilir boyun uzun zaten.

Yükleniyor...