İç güzellik mi, dış güzellik mi?

Sizce iç güzellik mi dış güzellik mi önemli? İnsanlar artık yakışıklı erkek ya da güzel kız olabilmek için estetiğe merak sardı.Çok güzel olmayan bir kız gidip estetikle daha çok erkeği peşinden koşturur mu ya da erkek aynısını yapsa ne olur?İçin güzel değilse, zaten dışın önemi çok mu sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içi dışı bir olanı mümkünse...

Kızlar Ne Diyor 4

• ikiside olmalı ..

• ikiside yer almalı yarı ondan yarı ondan :)

• iç güzellide önemli ama yeri gelirki ruhlar aleminde de yaşamıyoruz bence diş güzellik te önemli

• önemli olan dış güzellik değil iç güzelliktir diyicem olmıçak benesli tükenmekte olan insanlardır hem dışı hem içi güzel olanlar oyuzden azcık iç azcık dış normalın altı güzellik bence :)

Erkekler Ne Diyor 7

• İçi dışı bir olsun bence de. İkisi de güzel olsun.

• mümkünse çok güzel olmasın içi zaten ortaya çıkar :)

• dış çok önemlidir benim için... tabii içi kelek mi diye kontrol etmek gerek.

• dış güzellik geçici bir sevda bence.. aslolan iç güzellik.. içi güzel olanın bence herşeyi ve heryeri güzeldir..

• Her ikisinden de yarımşar lütfen.Nasıl olsa dış güzellik geçici olacak.Ondan da olsun bari.

• disin guzel değilse icinin taninmasi icin sansin yok, icin guzel değilse disinin guzelligi saksi cicekliginden oteye gitmez... ikisinden de azar azar da olsa yetiyor abartisi bile gereksiz

• dostum bu soru daha bugün soruldu ya. lütfen ama.

• Görmedim

• yine aynı hatayı yaparmışım, yine eksiler...

• yok yok sen akıllı kızsın :)

Yükleniyor...